BAŞKAN ZİHNİ ŞAHİN ARTVİNLİLERLE ATAKUM’DA BULUŞTU

Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, "Artan turizm yatırımları ve imkanları ile, akıllı şehir uygulamaları ile, kent planlaması ile Atakum'u uluslararası bir şehire dönüştüreceğiz" dedi

BAŞKAN ZİHNİ ŞAHİN  ARTVİNLİLERLE ATAKUM’DA BULUŞTU
BAŞKAN ZİHNİ ŞAHİN  ARTVİNLİLERLE ATAKUM’DA BULUŞTU Kızılırmak Gazetesi

Atakum'da Cumhur İttifakı'nın Belediye Başkan Adayı olan Zihni Şahin, beraberinde AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi Meclisi Başkanvekili Turan Çakır ve AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy ile birlikte Artvinliler Derneği'nin organize ettiği kahvaltı programına katıldı. Şahin, burada yaptığı açıklamada, "10 başlık altında topladığımız projelerimiz ile Atakum'u uluslararası arenaya taşınmış bir kent haline getireceğiz" dedi.

GÜLER YÜZLÜ ARTVİNLİLER!..

Başkan Zihni Şahin, Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz ile birlikte AtakumKeops Kafe'de düzenlenen kahvaltı programında Artvinlilerle bir araya geldi. Artvinlileri, "Güler yüzlü hemşehrilerimiz" olarak nitelendiren Zihni Şahin, sözlerine, "Her kesimle bir araya gelerek sokak sokakAtakum'un bütün ihtiyaçlarını tespit ediyoruz. Çok çalışacağız, 31 Mart'tan sonra hiçbir problem çözümsüz kalmayacak" diyerek başladı.

'SİYASİ GÖRÜŞÜNE BAKMADAN...'

"Siyasi görüşü ne olursa olsun ayrım yapmaya karşı olan bir insanım" ifadelerini kullanan Zihni Şahin, "Samsun Büyükşehir Belediyesi'nde bu anlayışla her görüşteki kişilerin fikirlerine itibar ederek çalıştım. İnşallah Atakum'da istişare kültürünü yerleştireceğiz. Herkesin görüşüne saygı duyarak, onların önerilerine açık olarak Atakum'un gelişmesi, kalkınması ve yaşam standardının yükselmesi adına elimizden gelen gayreti göstereceğiz." dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vezirköprü Taşhan otel ve restoran olarak hizmete açıldı
Vezirköprü Taşhan otel ve restoran olarak hizmete açıldı
Fındık bahçesinde ölü bulundu
Fındık bahçesinde ölü bulundu