BİREVİM YÖNETİM KURULU BAŞKANI MURAT ÇİFTÇİ, ‘’SEÇMEN OYUNU SİYASİ İSTİKRARDAN YANA KULLANMIŞTIR’’

Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçim sonuçları hakkında; Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, seçmenin son on altı yıldaki büyüme serüvenini dikkate aldığını ve oyunu yüksek bir katılımla siyasi istikrardan yana kullandığını belirtti.

BİREVİM YÖNETİM KURULU BAŞKANI MURAT ÇİFTÇİ,  ‘’SEÇMEN OYUNU  SİYASİ İSTİKRARDAN YANA KULLANMIŞTIR’’
BİREVİM YÖNETİM KURULU BAŞKANI MURAT ÇİFTÇİ,  ‘’SEÇMEN OYUNU  SİYASİ İSTİKRARDAN YANA KULLANMIŞTIR’’ Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 1071 kez okundu.

 “24 Haziran seçimleri, katılım oranın yüksekliği ve büyük tartışmalar yaşanmadan huzurlu ve sakin bir şekilde tamamlanmasıile ülkemiz adına bir demokrasibaşarısı olarak kayda geçmiştir.

 

Türk halkının vakur duruşu ve feraseti ile özgür iradesini sandığa yansıttığı bu seçimlerdenbaşarı ile çıkan ve ilk kez tecrübe edeceğimiz yönetim sisteminin ilk Cumhurbaşkanı olan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı şahsım ve yönetim kurulu adına tebrik ediyorum.

 

Son yıllarda Türkiye ile birlikte büyüyen sektörümüzün, seçim sonrası oluşan güçlü yürütme ve güçlü meclis tablosu ile devamı sağlanan siyasi ve ekonomik istikrar ikliminde, çok daha başarılı olacağına inanıyoruz. Bizler kurulduğumuz günden bu yana ülkemiz ekonomisine güvenimiz tam olarak yatırımlarımıza hız kesmedik. Bugünden sonra da güçlü bir şekilde ekonomimize güvenerek yatırımlarımıza hızla devam edeceğiz. Ülkemiz insanına istihdam oluşturma gayretiyle çalışacağız. Sektörümüzün gelişmesi ve hedeflerimize ulaşabilmek adına da desteklerini beklediğimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı tebrik ediyor, seçim sonuçlarının başta ülkemiz olmak üzere hepimize hayırlı olmasını diliyorum.’’dedi.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra cezaevinde firar!!
Bafra cezaevinde firar!!