CANİK BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM SANDIKÇI, ‘’AK PARTİ MİLLETİMİZİN BAĞRINDAN DOĞMUŞTUR’’

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı yaptığı basın açıklamasında,’’Ak Parti 18 yıl önce milletimizin bağrından doğmuş, dua ve inançla bugünlere gelmiş bir erdemlilik hareketidir.

CANİK BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM SANDIKÇI,  ‘’AK PARTİ MİLLETİMİZİN BAĞRINDAN DOĞMUŞTUR’’
CANİK BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM SANDIKÇI,  ‘’AK PARTİ MİLLETİMİZİN BAĞRINDAN DOĞMUŞTUR’’ Kızılırmak Gazetesi

Partimiz, temiz siyaset, temiz toplum, tam adalet, müreffeh ve huzurlu bir Türkiye vaadiyle milletimizin karşısına çıkmıştır.Ak Partiyi siyaset sahnesine çıkaran güç, milletimizin ortak aklı ve temiz vicdanıdır. Bizim siyaset anlayışımızın temelinde de her zaman milletimiz vardır.Partimizin yürüdüğü yol, onurlu ve aydınlık bir yoldur.Çünkü bu yolun her adımı milletimizin umudu, talebi ve fikirleriyle kat edilmiştir. Milletimizle kurduğumuz ortak dili devam ettirmek başarılarımızın temel dayanağıdır.Ak Parti'nin kurumsal kimliğini oluşturan değerler, ilkeler üzerinde yaşadığımız tarihin ve coğrafyanın hissiyatıyla örülmüştür. Dolayısıyla bu kimliğin bu ruhun korunması bizim için vazgeçilmezdir.Aziz milletimiz kendisine hizmet edeni her zaman baş tacı etmiş şahsi hesap peşinde koşanlara ise her platformda gereken dersi vermiştir.Ak Partimizin 18 yıllık iktidarı, milletimizin ne kadar kadirşinas, vefalı ve asil bir duruş sahibi olduğunu ortaya koymaktadır. Her türlü hizmetin en iyisini hak eden milletimiz kendisine aşkla hizmet eden, partimizin kurucusu, Genel Başkanımız, liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı büyük bir teveccühle demokrasi tarihinin unutulmayacak kahramanlarından biri haline getirerek hem gönlünde hem de gerçek hayatta ulaşılabilecek en üst makama getirmiştir.

Her şeyden önemlisi milletimize hizmet etme onuruna erişerek milletimizin gönlünde taht kurmaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle 18 yıldır milletimize hizmet etme onuruna erişen, ülkemize sayısız hizmetlerde bulunan ve milletimizin gönlünde taht kuran partimizin 18. kuruluş yıldönümünü kutluyor, Yeniden Büyük Türkiye hayaliyle partimizi ortaya çıkaran ruhun ve inancın öncülük ettiği 2023, 2053, 2071 hedeflerine milletçe ulaşabilmeyi Rabbimden niyaz ediyorum.’’dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun’da patates aşka geldi
Samsun’da patates aşka geldi
Yeni Salıpazarı Devlet Hastanesi 10 Ağustos’ta açılıyor
Yeni Salıpazarı Devlet Hastanesi 10 Ağustos’ta açılıyor