CANİK İLÇESİNDE HİZMET SEFERBERLİĞİ BAŞLATILDI

Canik Belediyesi vatandaşların taleplerini ve sorunlarını bizzat yerinde tespit edip dinlemek için tertip ettiği Mahalle buluşmalarının ikincisini Atatürk Mahallesinde gerçekleştirdi.

 CANİK İLÇESİNDE HİZMET SEFERBERLİĞİ BAŞLATILDI
 CANİK İLÇESİNDE HİZMET SEFERBERLİĞİ BAŞLATILDI Kızılırmak Gazetesi

"Başkan Mahallemde " projesi kapsamında Atatürk Mahallesi Camii önünde gerçekleştirilen buluşmaya Ak Parti Canik İlçe Başkanı Mahmut Gençay, İyi Parti Canik İlçe Başkanı Mustafa Keleş, Cumhuriyet Halk Partisi Canik İlçe Başkanı Bülent Kutbay, Ak Parti Canik Kadın Kolları Başkanı Gülay Korucu, Atatürk Mahallesi Muhtarı Lütfi Tercanlı ve çok sayıda vatandaş katıldı.

BİRLİKTELİK ÖRNEĞİ

Tüm katılımcılara tek tek söz verilerek beklenti, talep ve sorunlarının dile getirildiği programda söz alan Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı " Şuan Canik'te ilkler yaşanıyor. Büyük bir birliktelik örneği sergileyerek görüş ayrılıklarımızı bir kenara bırakarak sizleri dinlemek ve sorunlarınızı istişare etmek için bir araya geldik. Şeffaf ve hesap verebilir bir yönetim anlayışı sergiliyoruz. Sizin kararınız olmayan hiçbir şeyin altına imza atmıyoruz. Canik'te "Ben yaptım oldu." dönemi kapanmıştır. Ortak akılla sorunlarımızı karşılıklı istişare ederek çözüm yollarını birlikte bulacak ve uygulamayı kısa sürede Büyükşehir Belediyemizle uyumlu bir şekilde sahaya yansıtacağız."dedi

 

Kurumlararası işbirliği ve koordinasyonu oluşturduklarını ifade ederek sözlerini sürdüren Başkan Sandıkçı " Artık Büyükşehir İlçe ayrımını ortadan kaldırıyoruz. Şu partili bu partili ayrımı yapmadan derdi Canik olan herkesle bir araya gelerek, tüm vatandaşlarımıza eşit hizmet ilkesiyle adaletli bir şekilde hizmet seferberliğimizi başlattık. Büyükşehir Belediyemizin destekleriyle 6 ayda 26 kilometre sathi kaplama ve asfalt yol yaptık. Bu mana da ilçemizde gerçekleştirdikleri çalışmalar nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Demir beyefendiye teşekkür ediyorum.

Vatandaşlarımıza kapımız her daim açık. Whatsapp hattımızı aktif hale getirerek işlevsellik kazandırdık. Sorunlarını buradan da iletebilirsiniz. 100 günlük icraat programımız da sizlere sunduğumuz hedeflerimize ulaşmak için gece gündüz çalışıyoruz. Tüm ilçemizi kapsayan genel revizyon imar planı çalışmalarını başlattık’’dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKANIMIZIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI.
BAŞKANIMIZIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI.
600 yıllık geleneğe korana engel olamadı
600 yıllık geleneğe korana engel olamadı