CANİK’TE YENİ YOL AÇMA ÇALIŞMALARI GERÇEKLEŞİYOR

Canik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü kırsal mahallelerde ki yol sorununa çözüm üretmek için yeni yol açma çalışmalarını hızlandırdı.

CANİK’TE  YENİ YOL AÇMA ÇALIŞMALARI GERÇEKLEŞİYOR
CANİK’TE  YENİ YOL AÇMA ÇALIŞMALARI GERÇEKLEŞİYOR Kızılırmak Gazetesi

Canik Belediyesi 'yol medeniyettir' düsturuyla hareket ederek ilçede yol ihtiyacı olan bölgelerde yeni yollar açarak vatandaşların ihtiyacını gidermeye devam ediyor. Bu kapsam da özellikle kırsal mahalleler de yeni yol açma, genişletme, kumlama, stabilize çalışmaları aralıksız sürüyor.

DOĞALGAZ SORUNU ÇÖZÜME KAVUŞACAK

Canik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekibinin gerçekleştirdiği çalışmaları yerinde denetleyen Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı “ Yeni yol açma çalışmalarını tamamladığımız da hem vatandaşlarımızın ulaşım sorununu çözmüş olacağız hem de diğer kamu kurum kuruluşları ile yaşadıkları sorunları aşmalarını sağlamış olacağız. “Yol medeniyettir. Gidemediğin yer senin değildir.” anlayışıyla ilçemizde ulaşılamayan, gidilemeyen, yolu olmayan mahallemiz sokağımız kalmayacak. Büyükşehir Belediyemizin destekleriyle yol açma, kaldırım, asfaltlama, sathi kaplama gibi Fen İşleri Müdürlüğümüz uhdesindeki çalışmalara hız kazandırdık. Bu kapsam da ilçemizde 6 ayda 26 km sıcak asfalt yol ve sathi kaplama yapmış olduk. Bu vesileyle Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Demir beyefendiye Büyükşehir İlçe ayrımını ortadan kaldırdığı senin yolun benim yolum tartışmalarına son verdiği için teşekkür ediyorum. Biz enerjimizi sinerjimizi ilçemize hizmet için harcıyoruz. Daha güzel bir Canik için kurumlar arası işbirliği ve diyaloğu önemsiyoruz.”dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun’da cuma namazı kılınacak yerler belirlendi
Samsun’da cuma namazı kılınacak yerler belirlendi
Havza Belediyesi camileri dezenfekte etti
Havza Belediyesi camileri dezenfekte etti