CHP SAMSUN MİLLETVEKİLİ KEMAL ZEYBEK, ‘’İLKLERİN ŞEHRİ HAVZA BİR İLKE İMZA ATACAKTIR’’

CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Havza heyet Belediye Başkan adayı Mehtap Demiralp Yeşilbaş, İlçe Başkanı Ertaş Çoban sabahın ilk saatlerinde köy ürünlerinin satıldığı Pazar yerinde satıcı ve alıcılara sıcak çorba ikramında bulundular. CHP’liler Pazar yeri esnafı ve alıcılar; İktidar ülkemizi iyi yönetemediği için Pazar ihtiyacımızı karşılamakta zorlanıyoruz.

CHP SAMSUN MİLLETVEKİLİ KEMAL ZEYBEK,  ‘’İLKLERİN ŞEHRİ HAVZA  BİR İLKE İMZA ATACAKTIR’’
CHP SAMSUN MİLLETVEKİLİ KEMAL ZEYBEK,  ‘’İLKLERİN ŞEHRİ HAVZA  BİR İLKE İMZA ATACAKTIR’’ Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 794 kez okundu.

Sebze fiyatlarının çok artmış olduğunu görülmekte. Sebze satan bir satıcı; eskiden Pazar yerinde lahananın parçalı satılması söz konusu olmazken şimdi pazaryerinde lahanayı dörde bölerek satıyoruz. Meyve ve diğer sebzeleri tane ile satar olduk. Tüm bunların sebebi 16 yıldır ülkemizi yönetenlerdir, satıcıların yanında alıcılarında fiyatların yüksekliğinden şikâyetçi oldukları gözlendi. Alıcı ve satıcıların; CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek ve beraberindeki heyete yoğun ilgisinin yanında kurtarın bu iktidarın zulmünden bizleri diye istekte bulundukları gözlendi.

    CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek esnaf ve alıcılarla sıcak sohbetinde; çözüm sizin elinizde yaklaşan yerel seçimlerde gereğini yapın! Ülkemizi doğru yönetemeyen iktidarı uyarma görevini yapınız. Bu seçimler iktidarın değişimi seçimi değil uyarma görevinizi yapmazsanız seçimden sonra gelecek zamların arkası kesilmeyecektir. Yetki elinizde sizleri kuru soğan bulamaz hale getiren iktidardan hesap sorma günü 31 Mart 2019 Mahalli seçimleridir. 31 Mart 2019 seçimlerinde; iktidara ders vermek yerine destek olursanız seçimlerden sonra bu günleri arar oluruz. Fırsat elinizde iken iktidarı uyarma görevinizi ve ona ders vermeyi unutmayınız.

CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek; Havza Belediye Başkan adayımız sizlerin evladı bir kadın arkadaşımız, kadınlar mutfakta yaşanan sorun ve sıkıntıları iyi bilirler. Sizlerin dert ve sorunlarını en iyi anlayacak Belediye Başkan adayımıza gerekli desteği vererek seçilmesine destek olmanızı bekliyorum.

    CHP Havza Belediye Başkan adayımız Mehtap Demiralp Yeşilbaştır. Kurtuluş savaşında Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e sıcak ilgi gösteren Havzalıların bir kadını  Belediye Başkanı seçerek yine ilklere imza atacağına inanıyorum. CHP Havza İlçe Başkanı, İlçe yönetimi, Kadın kolları, Gençlik kolları ve bütün üyelerimiz ve tüm Havzalılarla dayanışma içerisinde bu işi başaracağız.’’ diye ifade etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAFRA DA BETON MİKSERİ  ELEKTRİKLİ BİSİKLETE ÇARPTI
BAFRA DA BETON MİKSERİ ELEKTRİKLİ BİSİKLETE ÇARPTI
BAFRA BELEDİYE BAŞKANI HAMİT KILIÇ,  ‘’ GAZİLERİMİZİN MÜCADELERİ BİR DESTANDIR’’
BAFRA BELEDİYE BAŞKANI HAMİT KILIÇ, ‘’ GAZİLERİMİZİN MÜCADELERİ BİR DESTANDIR’’