Advert
Advert

ÇOCUKLAR ARTIK DİŞ FIRÇALAMAK İÇİN SABIRSIZLANACAKLAR

Ağız ve diş sağlığı için çocukların güvenle kullanabilecekleri, kimyasal hiçbir zararlı madde içermeyen Jack N’Jill ürünleri annedukkan.com’da! 30’dan fazla ülkede satışa sunulan Jack N’ Jill, biyolojik olarak doğada tamamen çözülebilen yapısı ve sevimli tasarımlarıyla anne bebek sektörünün hızla yükselen adresi annedukkan.com’da sizleri bekliyor.

ÇOCUKLAR ARTIK DİŞ FIRÇALAMAK İÇİN SABIRSIZLANACAKLAR
ÇOCUKLAR ARTIK DİŞ FIRÇALAMAK İÇİN SABIRSIZLANACAKLAR Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 1315 kez okundu.

Çocukların temasa girdiği her şeyi sorgulayan ve onları gereksiz katkı maddeleri ve kimyasallara maruz bırakmak istemeyen ebeveynler için 1949 yılında Avustralya’da kurulan Jack N’ Jill, özellikle erken çocukluk dönemindeki ağız hijyenine odaklanıyor. Küçük çocuklar tükürmek yerine yutmaya eğilimli olduklarından, yutulmasında hiçbir sakınca bulunmayan %100 güvenli Jack N’ Jill diş macunları, kimyasal hiç bir madde içermeyen doğal aromalarıyla çocukların ağız ve diş sağlığını koruyor. Jack N’ Jill doğal diş fırçalarının gövdesi, tamamen mısır koçanından titizlikle üretiliyor. Doğada tamamen çözünür yapısıyla insana ve çevreye saygılı Jack N’ Jill diş fırçaları aynı zamanda pamuksu yumuşaklığa sahip fırça kıllarıyla narin diş etleri ve kırılgan bebek diş minesi için de güvenle kullanılabiliyor. Çocuklarınızın ağız ve diş bakımında gözünüzü arkada bırakmayacak Jack N’ Jill ürünleri annedukkan.com’da sizleri bekliyor.

1993’ten bu yana toksik ürünlerin insan hayatından çıkarılması için mücadele eden Amerika merkezli Çevresel Çalışma Grubu’nun oluşturduğu Skin Deep projesinde birinci seçilen Jack N’ Jill ürünleri aynı zamanda şirin mi şirin tasarımlarıyla da çocukların dikkatini çekiyor. Ağız ve diş sağlığının temellerinin çocukluk döneminde atıldığının bilinci ile hareket eden ebeveynler,diş fırçalamayı bir oyun haline getiren %100 güvenli Jack N’ Jill’in zengin ürün koleksiyonuna anne bebek kategorisinde hızlı bir yükseliş sağlayan annedukkan.comadresinden ulaşabilirler.

Jack N’ Jill markasına ait yüksek çözünürlüklü dekupe ürün görselleri için:

http://bit.ly/annedukkanjacknjill

annedukkan.com Hakkında

annedukkan.com, annenin ve bebeğin, doğum öncesinden başlayarak 5 yaşa kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını, geniş ürün yelpazesi, kaliteli ürünler, uygun fiyatlar ve yüksek hizmet standartları ile karşılayan bir internet sitesidir. En seçkin dermokozmetik markalar başta olmak üzere anne ve bebek sağlık destek ürünleri, bitkisel ve doğal gıda takviyeleri, organik ürünler ve medikal ürünler de annedukkan.com’da yer almaktadır.annedukkan.com ilk fiziki mağazasını Kasım 2016’da İstanbul, Bahçeşehir’de açmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra cezaevinde firar!!
Bafra cezaevinde firar!!