CUMHUR İTTİFAKI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUSTAFA DEMİR,

'HAYATA GÜZELLİK KATACAĞIZ’' Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, downsendromlu çocuklar ve aileleriyle buluştu, "Gönül belediyeciliği yaparak her insanımızın hayatına güzellik katacağız." dedi.

CUMHUR İTTİFAKI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUSTAFA DEMİR,
CUMHUR İTTİFAKI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUSTAFA DEMİR, Kızılırmak Gazetesi

Cumhur İttifakı AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, "Cumhurbaşkanımızın 31 Mart’taki belediyecilik sloganı gönül belediyeciliği. Gönül belediyeciliğinin asıl hedefi ise yaşayan her insanımızın hayatına bir güzellik katmak" dedi.

MELEK YÜZLÜLER İLE BULUŞTU

Bayındırlık ve İskaneski Bakanı, Cumhur İttifakı AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, AtakumDown Kafe’de down sendromlu çocuklar ve aileleri ile bir araya geldi. Melek Yüzlüler'in yakın ilgi gösterdiği Mustafa Demir, ailelerle sohbet edip sorunlarını dinledi.

'BELEDİYE, İNSANA HİZMET EDER'

Belediyelerin insana hizmet etmek için var olduklarını ifade eden Mustafa Demir, "Bildiğiniz gibi bugüne kadar Türkiye’de yapılan belediyecilikten anladığımız şuydu; Belediye, daha çok yol yapar, kanalizasyon yapar, otopark yapar. Hep böyle yapıyla, şehirle alakalı şeyler. Halbuki belediye insana hizmet eder. Nasip olursa Samsun’un şehirleşmeyle, yapılaşma ile ilgili tüm problemlerini halledeceğiz. Otopark problemi varsa yıkarsınız bir yeri otopark yaparsın çözersiniz. Trafik sıkışıklığı varsa alternatif yollar üretirsiniz. Düzenleme yaparsınız, çözersiniz. İmar planları yapar şehirleri büyütürsünüz. Parklar yaparsınız." dedi.

 

Gönül Belediyeciliği‘ne vurgu yapan Demir, "Gönül belediyeciliğinin asıl hedefi ise yaşayan her insanımızın hayatına bir güzellik katmak. Bu alanda da özellikle çocuklarımız ki çocuklarımızın içinde de en özel çocuklarımız, sizin yavrularınız, bizim yavrularımız. Bu çocuklar hepimizin. Biz hem sizinle tanışmak hem de seçim sathındaki son döneme girmeden, şuanda proje hazırlıklarımız var. Sizler ne istersiniz, sizleri bu çocuklarımızla beraber daha mutlu veya sizi daha değerli kılan, hayatınıza nasıl dokunabiliriz, nasıl katkı sağlayabiliriz. Şuna inanıyorum Yaradan, şu anda bu çok özel kullarını size emanet etmesinin bir muradı var. Ne yaşıyorsunuz, bağınız, duygu dünyanız, beyin dünyanız nedir? Yarın sorumluluğu bana verdiğinizde, belediye başkanlığı bittiğinde sizlerle ilgili bir şeyler yapabilecekken yapamamış olmanın vebaliyle gitmek istemem. Sizin gibi burada olmayan çok ailemiz var. İstiyoruz ki burada sizin için bir şeyler yapalım." diye konuştu.,

Haber Muhabir : Ezgi Ünlü

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKANIMIZIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI.
BAŞKANIMIZIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI.
600 yıllık geleneğe korana engel olamadı
600 yıllık geleneğe korana engel olamadı