’DOĞDUĞUM VE DOYDUĞUM YERLERİ HİÇ BİR ZAMAN UNUTMADIM

HAS ACARLAR İNŞAAT - BENGÜ EVLERİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI HASAN ACAR, ‘’DOĞDUĞUM VE DOYDUĞUM YERLERİ HİÇ BİR ZAMAN UNUTMADIM, UNUTMAYACAĞIM’’

’DOĞDUĞUM VE DOYDUĞUM YERLERİ HİÇ BİR ZAMAN UNUTMADIM
’DOĞDUĞUM VE DOYDUĞUM YERLERİ HİÇ BİR ZAMAN UNUTMADIM
Bu içerik 5439 kez okundu.

Kapaklı İlçesinde  Hayalleri Gerçeğe Dönüştüren

Bafralı İşadamı Hasan Acar’dan Özel Açıklamalar.

Bafra Bengülüler Derneği Güreş Ağası, Has Acarlar İnşaat BENGÜ EVLERİ Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Acar  Bafralı gazeteci Abdullah Özdemir’e özel ve duygulu açıklamalarda bulundu.

Acar yaptığı açıklamada,’’

 “1986 yılında doğduğum Samsun Bafra Bengü köyünün Altınkaya barajının suları altında kalması ile gurbet hayatı başladı. 1970’li yıllarda Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nin temelini atan Eski Başbakanlardan merhum Necmettin Erbakan ve Bülent Ecevit’i rahmetle anıyorum. Kapaklı’ya gelişime vesile olan akraba ve dostlarıma şükranlarımı sunuyorum.

Kapaklı’ya 1990 yılında işçi olarak geldim. Kapaklı’daki ilk günkü heyecan ve arzularım hiçbir gün yılmadan yorulmadan aşk ve şevkle devam etti. Gecemi gündüzüme katarak, hep üreterek kazanmak, büyümek ve çevremdeki insanlara faydalı olmak en büyük hayalimdi ve başardığımıza inanıyorum. Her zaman ilkleri yapmayı kendime bir görev bildim. Yıllar geçtikçe ticari ve sosyal faaliyetlerin içinde bulundum. Rabbimin yardımıyla ve siz değerli Kapaklılı hemşerilerimin bize olan güveni ile bugünlere geldik. Hepinize çok teşekkür ediyorum.

1990’lı yıllardan 2007 yılına kadar Acar inşaat olarak faaliyet gösterdik. Yüzlerce konut inşa ederek, günü şartlarına göre en iyilerini yapmaya gayret gösterdik. Ancak bugün yeni bir gün, yeni bir sayfa ve yepyeni bir Kapaklı var karşımızda. Artık değişen Türkiye’de Kapaklımız da değişti ve ilçe oldu. Siyasi büyüklerime ve emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bizimde değişime ve kabuğumuzu kırma zamanı geldi. Geleneksel inşaatçılık sayfası bizce artık kapanmıştır.

Bundan sonraki projelerimizde çok daha iyilerini sunmayı hedefliyoruz. Yeni ilçemize yakışır Kapaklı halkının ve yatırımcılarının keyifle yaşayacağı, içerisinde 8 bin 500 metrekare kapalı otopark, yüzde 70 yeşil alan, yetişkin ve çocuk yüzme havuzları, farklı metrekarelerden oluşan bin 500 metrekarelik farklı ticaret üniteleri, keyifli zaman geçirilebilecek kamelyalar, 7/24 güvenlik ve çocuk oyun alanları olan, merkeze 500 metre, kazak gölüne 500 metre, okullara, emniyet müdürlüğüne ve sağlık kuruluşlarına yakın aynı zamanda doğa ile iç içe bir yaşam alanını hizmete sunduk. Örnek bir projeye imza atarak, doğduğum köye ve şehrime manevi borcumu da ödemiş oldum.’’dedi.

 

 

İşadamı Hasan Acar yaptığı açıklamada,

‘Doğduğum ve Doyduğum Yerleri Hiç Bir Zaman Unutmadım, Unutmayacağım. Oralara layık olmak için çalışmalarıma daha fazla devam  etmekteyim.’’dedi.

 

‘’VİZYONUMUZ

Geleneksel inşaatçılık kalıplarından çıkarak, daha modern ve çağdaş yapılar üretmek için teknolojik gelişmelere paralel bir mimari dil oluşturmak, Maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşterilerimizle aramızda kalıcı dostluklara dönüşen ilişkiler inşa etmek,Üretim, pazarlama, satış, teslim ve teslim sonrası verilen tüm taahhütleri harfiyyen yerine getirerek müşterilerimize samimi, güvenilir, profesyonel hizmet sunmak.

MİSYONUMUZ

Dünya inşaat sektöründe profesyonellikten ve değerlerimizden ödün vermeden dünya standartlarına uygun modern, kaliteli ve güvenilir yapılar yapmak, müşterilerimizin memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmak, değişen ve gelişen müşteri beklentilerini ve rekabeti göz önünde bulundurarak sürekli gelişme sorumluluğunu taşımak, çalıştığımız alanda ve yaşadığımız ortamlarda etik değerlere bağlı kalmak.

 

HAS ACARLAR İNŞAAT`ın vazgeçilmez prensiplerindendir.’’diyerek çalışma prensiplerinden söz etti.
İşadamı Acar aynı zamanda İstanbul`da ve Türkiye`nin her yerinde yapılan etkinliklerde özverili çalışması ile başarısına başarı katmıştır.

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAFRA DA BETON MİKSERİ  ELEKTRİKLİ BİSİKLETE ÇARPTI
BAFRA DA BETON MİKSERİ ELEKTRİKLİ BİSİKLETE ÇARPTI
BAFRA BELEDİYE BAŞKANI HAMİT KILIÇ,  ‘’ GAZİLERİMİZİN MÜCADELERİ BİR DESTANDIR’’
BAFRA BELEDİYE BAŞKANI HAMİT KILIÇ, ‘’ GAZİLERİMİZİN MÜCADELERİ BİR DESTANDIR’’