DOĞUŞ İNŞAAT & İSKELE DE SİAD EXPO’YA KATILIYOR

Yenilikçi ve gelişime açık olan Sinoplu İş Adamları Derneği birlik ve beraberlik içinde yaptığı başarılı çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek 2017 SİAD forumunu 2019 Uluslararası SİADEXPO (Sinoplu İş Adamları Fuarı)’na dönüştürdü.

DOĞUŞ İNŞAAT & İSKELE DE SİAD EXPO’YA KATILIYOR
DOĞUŞ İNŞAAT & İSKELE DE SİAD EXPO’YA KATILIYOR Kızılırmak Gazetesi

SİAD ve Proaktif Fuarcılık iş birliği ile 19-22 ARALIK 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi(İFM)’de düzenlenecek olan Sinoplu İş Adamları Fuarı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) tarafından onaylanması ve KOSGEB tarafından desteklenmesi ile de uluslararası arenada Sinop İş Dünyasının sesini duyurmuş olacak.

Doğuş İnşaat & İskele 25 yıllık sektör tecrübesi ve kaliteli hizmet anlayışıylamüşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.
1991 yılında kurulan Doğuş iskele Firması, bugüne kadar YAP-SAT ve İSKELE KİRALAMA alanlarında faaliyet göstermiştir.
Son derece dengeli ve sağlıklı bir yapı içerisinde hızla büyüyen, güvenilir hizmeti ile ön plana çıkan firma, müşterilerine satış ile bitmeyen bir dostluk geliştirmek ve bu dostluğu satış sonrasında TEKNİK DANIŞMANLIK olarak devam ettirmek suretiyle hizmetlerine devam etmektedir.


Firma, kurulduğu günden itibaren kaliteli hizmet ilkesinden taviz vermemiştir.
Firma, sektördeki Kaliteli hizmet anlayışı ve kazandığı güvenirlilik ve itibar sayesinde sektördeki hak ettiği konuma gelmiştir.Projelere en kaliteli malzeme ile en ekonomik çözüm için çalışmalarını sürdürmektedir.

Proaktif Fuarcılık firması yönetim kurulu başkanı Hüseyin ŞAHİN ise fuara Sinoplu İş Adamlarının ilgi ve alakasından memnuniyet duyduklarını ifade etti. Fuara uzun bir süre olmasına rağmen Sinop İş Dünyasının fuara yoğun ilgi gösterdiğini belirterek iş dünyasına teşekkür etti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Havza Belediyesi camileri dezenfekte etti
Havza Belediyesi camileri dezenfekte etti
Karadeniz’in tek kısıtlamalı ili Samsun’da çok önemli korona uyarısı
Karadeniz’in tek kısıtlamalı ili Samsun’da çok önemli korona uyarısı