Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

GENÇLİK VE SPOR BAKANI KASAPOĞLU, ‘’ YURTLARIMIZI BİR ‘MARKA’ YAPMA YOLUNDA İLERLİYORUZ”

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, KYK yurtlarının pek çok açıdan önceki yıllarla kıyaslandığında çok güzel yerlere geldiğini dile getirerek, önümüzdeki yıl Türkiye genelinde uygulamaya koyacakları “Hizmet Kalite Standartları” ile çok daya iyi bir aşamaya ulaşacaklarını söyledi.

GENÇLİK VE SPOR BAKANI KASAPOĞLU, ‘’ YURTLARIMIZI BİR ‘MARKA’ YAPMA YOLUNDA İLERLİYORUZ”
GENÇLİK VE SPOR BAKANI KASAPOĞLU, ‘’ YURTLARIMIZI BİR ‘MARKA’ YAPMA YOLUNDA İLERLİYORUZ” Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 767 kez okundu.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, KYK yurtlarının pek çok açıdan önceki yıllarla kıyaslandığında çok güzel yerlere geldiğini, önümüzdeki yıl uygulamaya koyacakları “Hizmet Kalite Standartları” ile çok daya iyi bir aşamaya ulaşacaklarını belirterek, “Yurtlarımızı bir marka yapma yolunda hızla ilerleyeceğiz” dedi.

Bakan Kasapoğlu, Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü “Yurt Kalite Değerlendiricileri Sertifika Programı”na katıldı. Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen programa, Rektör Prof. Dr. Mehmet Barca ile Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sinan Aksu da yer aldı.

Toplantıda bir konuşma yapan Bakan Kasapoğlu, kalite standartlarının, kamuda ve özel sektörde hizmet sunumunda öncelikli olarak değerlendirmesi gereken konulardan birisi olduğuna işaret etti. Bu anlamda KYK yurtlarında böyle bir miladın başlamış olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Bakan Kasapoğlu, şöyle konuştu:“Rekabetçi bir dünyadayız. Rekabet, globalleşmenin en önemli faktörlerinden biri. Rekabet her alanda var. Spordan sanata, kültüre, barınmaya, güvenliğe kadar, her alanda rekabetçi bir dünya var. Rekabetin acımasızlığı var.”Bakan Kasapoğlu, KYK yurtlarının pek çok açıdan önceki yıllarla kıyaslandığında çok güzel yerlere geldiğini dile getirerek, “700 bine yakın öğrenciye aile şefkati ve sıcaklığında ağırlıyoruz” dedi.Bakan Kasapoğlu, KYK yurtlarında talebi karşılayabilmek için ellerinden geleni yaptıklarını kaydederek, yurt kapasitesi bağlamında, son beş yılda gelinen mesafenin çok anlamlı olduğunu vurguladı.KYK’nın, sunulan hizmetler, güvenlik, eğitim, beslenme konusunda çok güzel bir aşamaya geldiğini belirtirken, söz konusu standart çalışması ile çok daha iyi yerlere gelineceğini söyledi. KYK yurtlarının mevcut durumda dünyanın otel zincirleriyle rekabet edebilecek durumda olduğunu ifade eden Bakan Kasapoğlu, hizmet kalite standarları çalışmasıyla birlikte çok daha güzel bir aşamaya ulaşılacağını ve bir marka olma yolunda hızla ilerleyeceklerini vurguladı..

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra cezaevinde firar!!
Bafra cezaevinde firar!!