HAVZA’DA GECELERİ YIKAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Havza Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından geceleri yıkama çalışmaları devam ediyor. Havza Belediye Başkanı Özdemir; “Arzu ettiğimiz temiz Havza’ya ulaşmak için belediyemiz canla başla çalışmaya devam edecek.” Dedi.

HAVZA’DA GECELERİ YIKAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
HAVZA’DA GECELERİ YIKAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR Kızılırmak Gazetesi

Havza Belediyesi  Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri geceleri ana cadde ve bazı sokaklarda geceleri yıkma çalışması yaparak çevrede toz, toprak ve insan sağlığına zararlı kalıntıların oluşmasını engelleyerek çevre ve hava kirliliğinin önüne geçiyor.

Bahçelievler Mahallesi Şehit Yarbay Mesut Kuru Caddesinde Havza Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Zeki Kurt’un idaresinde yapılan çalışmada cadde ve yaya kaldırımları yıkandı.

Çalışmaları takip eden Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Bülent Çalışkan belediye ekiplerine çalışmalarından ötürü teşekküre ederek; “Yapılan çalışmalar ile mahallemiz daha temiz bir hale geldi. Sayın Başkanımıza ilçemizin temizliği adına göstermiş olduğu hassasiyetten ötürü teüeşşür ediyorum” dedi.

Devam eden temizlik çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulunan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ilçemizin çehresini değiştirecek peyzaj çalışmaları, park ve bahçe düzenlemelerinin yanı sıra temizlik faaliyetlerinin de aralıksız devam edeceğini  belirterek; “ Temizlik faaliyetlerine ağırlık verdik. Yaz aylarında biriken toz, toprak ve evsel atıkların olumsuz durumlara neden olmaması için temizlik ekiplerimiz çalışmalarına hızla devam ediyor. Ayrıca hemşerilerimizin bizlere ulaştırdıkları taleplerini de hızlıca çözüme kavuşturmaya gayret ediyoruz. Arzu ettiğimiz temiz Havza’ya ulaşmak için belediyemiz canla başla çalışmaya devam edecek.”dedi.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vezirköprü Taşhan otel ve restoran olarak hizmete açıldı
Vezirköprü Taşhan otel ve restoran olarak hizmete açıldı
Fındık bahçesinde ölü bulundu
Fındık bahçesinde ölü bulundu