Advert
Advert

İL MÜDÜRÜ TEKİN BALCI ŞAMPİYONLARA FİNAL ÖNCESİ MOTİVASYON VERDİ

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından tertip edilen 5. Türkiye Voleybol Şampiyonası’nın bölge seçmelerinde üstün başarı göstererek evine şampiyonlukla dönen Yaşar Doğu Yetiştirme Yurdu Voleybol Takımının başarısını kutlamak için Yaşar Doğu Yetiştirme Yurdu ve Çocuklarını Koruma Derneği tarafından Karayolları Bölge Müdürlüğü Sosyal Tesislerinde yemek daveti düzenlendi.

İL MÜDÜRÜ TEKİN BALCI ŞAMPİYONLARA FİNAL ÖNCESİ MOTİVASYON VERDİ
İL MÜDÜRÜ TEKİN BALCI ŞAMPİYONLARA FİNAL ÖNCESİ MOTİVASYON VERDİ
Bu içerik 6081 kez okundu.

Davete; Samsun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Tekin Balcı, İl Müdür Yardımcısı Hamit Gümüş, Yaşar Doğu Yetiştirme Yurdu ve Çocuklarını Koruma Derneği Başkanı Aysel Şenel ve yönetim kurulu üyeleri ile voleybolcular katıldı.

Çocukların başarısını kutlayan Samsun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Tekin Balcı, Antalya’da yapılacak olan final müsabakalarında başarılar diledi. Çocukların eğitim alanında olduğu gibi sanat ve spor alanlarında yaptığı çalışmaların takdire şayan olduğunu belirten Balcı, “Çocuklarımızın dertleriyle dertlenen mutluluk ve sevinçlerini paylaşan, onları bir an olsun yalnız bırakmayan Yaşar Doğu Yetiştirme Yurdu ve Çocuklarını Koruma Derneği Başkanımız Sayın Aysel Şenel ve dernek üyelerine kurumum ve şahsım adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Yaşar Doğu Yetiştirme Yurdu ve Çocuklarını Koruma Derneği Başkanı Aysel Şenel ise, yurtta kalan çocukların kişisel gelişimini ve eğitimlerini önemsediklerini söyleyerek, “Yaklaşık yarım asırdır dernek olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her geçen gün çocuklarımız için daha iyisini ve güzelini yapma gayreti içindeyiz. Lakin çocuklarımızın topluma kazandırılması, sadece bir derneğin veya kurumun değil topyekûn toplumun çabalarıyla olacak bir olgudur. Eğer tüm bireyler olarak bu çocuklarımızı sahiplenir ve destekte bulunursak umuyorum ki toplumla iç içe yetişen, sağlıklı ve geleceğe umutla bakan bireyler yetiştirmiş olacağız. Ben, derneğimizden desteklerini esirgemeyen, çocuklarımızla bir arada olmamıza ve onlara fayda sağlamamıza olanak sağlayan gönlü zengin hayırsever vatandaşlarımıza derneğim ve şahsım adına teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kuzey Anadolu Fay Hattı' yakınındaki Samsun'da deprem riski
Kuzey Anadolu Fay Hattı' yakınındaki Samsun'da deprem riski
BNM CUP KARTON BARDAK İMALATI VE SATIŞI
BNM CUP KARTON BARDAK İMALATI VE SATIŞI