Advert
Advert

İLKADIM BELEDİYE BAŞKANI NECATTİN DEMİRTAŞ, ''ORTAK AKILIN EN ÖNEMLİ UNSURU İLÇE ESNAFIMIZDIR''

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,''Yerel yönetim anlayışlarının temelinde ortak akıl olgusu hizmet için önemli bir etkendir''dedi.

İLKADIM BELEDİYE BAŞKANI NECATTİN DEMİRTAŞ,  ''ORTAK AKILIN EN ÖNEMLİ UNSURU İLÇE ESNAFIMIZDIR''
İLKADIM BELEDİYE BAŞKANI NECATTİN DEMİRTAŞ,  ''ORTAK AKILIN EN ÖNEMLİ UNSURU İLÇE ESNAFIMIZDIR'' Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 509 kez okundu.

Samsun Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliği (SESOB) Başkanı Hacı Eyüp Güler İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ı makamında ziyaret etti. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette hayırlı olsun dileklerini Başkan Demirtaş'a ileten  Samsun Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliği Başkanı Hacı Eyüp Güler,'' Şehrimizin  ekonomisini güçlendirmek adına ilçe esnafı ile yerel yönetimlerin birlikte hareket etmesinin çok önemli olduğunu söyledi. Yaşadığımız şehri yönetme düşüncemizi öncelikli hizmet gayesi olarak belirdiğinin altını çizen Başkan Güler,Bu hedefi gerçekleştirmek için yerel yönetimlerin yanında yer alıp kendilerine destek olmaya devam ediyoruz'' dedi.

''Şehrimize katkı verecek fikir ve düşünceleri dikkate alıyoruz''

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,''Yerel yönetim anlayışlarının temelinde ortak akıl olgusu hizmet için önemli bir etkendir. İlkadım Belediyesi olarak sivil toplum kuruluşlarımızla, meslek örgütleriyle, sendikalarla, kanaat önderlerimizle, şehrin genel değerlendirmesini yapıp, şehrin yön haritasının oluşmasında fikir ve düşünceleri dikkate alıyoruz''dedi.

Esnaflar yerel yönetimin en önemli parçalarından birisini oluşturduğunun altını çizen Başkan Demirtaş,''Sizlerle her konuda dayanışma içinde olursak, ilçemizin sorunları birlikte aşarız.Şehrimizin modern, sağlıklı ve yaşanabilir hale gelmesini el birliği ile gerçekleştireceğiz. Burada bize yardımcı olacak en büyük unsur ise ortak akılın en önemli unsurlarından biri olan ilçe esnafımızdır.Önerilerinizi bizlere her zaman sunmanızı bekliyoruz.''dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kuzey Anadolu Fay Hattı' yakınındaki Samsun'da deprem riski
Kuzey Anadolu Fay Hattı' yakınındaki Samsun'da deprem riski
BNM CUP KARTON BARDAK İMALATI VE SATIŞI
BNM CUP KARTON BARDAK İMALATI VE SATIŞI