Advert
Advert

İLKADIM ESNAFINDAN TÜRK BAYRAKLARIYLA BİRLİKTELİK MESAJI VERİLDİ

Bahçelievler Mahallesi 56’lar Caddesini gezerek esnaflarla vevatandaşlarla sohbet eden Başkan Tok, Afrin Zeytin Dalı Harekatı içindükkanlarını bayrakla süsleyen esnafa teşekkür etti.

İLKADIM ESNAFINDAN TÜRK BAYRAKLARIYLA BİRLİKTELİK MESAJI VERİLDİ
İLKADIM ESNAFINDAN TÜRK BAYRAKLARIYLA BİRLİKTELİK MESAJI VERİLDİ Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 944 kez okundu.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Bahçelievler Mahallesi 56’larCaddesini gezerek esnaflara bol kazançlar diledi, yol boyuncavatandaşlarla selamlaşarak bir süre sohbet etti.


“Esnaflardan güler yüzlü karşılama”


Her fırsatta halkla bir araya gelerek esnafın ve vatandaşın düşünce,öneri ve talepleri alan Başkan Erdoğan Tok, esnaf ziyaretiniBahçelievler Mahallesi 56’lar Caddesi’nde gerçekleştirdi. Esnaflarıngüler yüzü ve memnuniyeti ile karşılaşan Başkan Tok, iş yeri camlarınave kapı önlerine asılan Türk bayraklarını asan işletme sahiplerineteşekkür etti.“Kahraman Mehmetçiğimizle gurur duyuyoruz”


Ülke gündemine dair yapılan sohbette, Afrin Zeytin Dalı Harekatı’ndakahramanca mücadele veren Mehmetçiklerin yanında olduklarınıdükkanlarına bayrak asarak destek veren Esnaflar,  “ Ülkemizin sınır
güvenliğini tehdit eden teröristleri yok etmek için canlarını fedaeden tüm askerlerimize dualar gönderiyoruz. Millet olarak bizlerkahraman evlatlarımızla gurur duyuyoruz. Allah yardımcılar olsun.”
diye konuştu.


“Bu inanç ve birliktelikle milletimizin sırtını kimse yere getiremez”


Ülkemizin birliği, bütünlüğü için her zaman bir olup kenetlenen necipbir millet olduklarını söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok,“ Tarih boyunca nice badireler atlattık. Nice zorlukların üstesindenmilletçe geldik. Bizde vatan ve bayrak namustur. Namusuna  halelgetirmemek için gözünü kırpmadan canını,  ülkesi ve milleti için fedaeden  ender bir milletiz. Anaların kınalı kuzuları, babaların koçyiğitleri için  ‘bir değil bin evladım olsa, vatana kurban ederim’diyen sayısız anne ve babaların olduğu kutlu bir ülkede yaşıyoruz.
Başka milletlerde olmayan bu sarsılmaz inanç ve irade, vatan sevgisive birliktelik oldukça ülkemizin sırtını kimse yere getiremez.” dedi.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra cezaevinde firar!!
Bafra cezaevinde firar!!