İLKADIM’DA CAMİ CEMAATİNE ÇORBA İKRAMI YAPILDI

Camiler ve Din Görevlileri haftası nedeniyle İlkadım Belediyesi tarafından Büyük Camii'nde sabah namazından çıkan cemaate çorba dağıtıldı.

İLKADIM’DA  CAMİ CEMAATİNE  ÇORBA İKRAMI YAPILDI
İLKADIM’DA  CAMİ CEMAATİNE  ÇORBA İKRAMI YAPILDI Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 190 kez okundu.

İlkadım Belediyesi, ''Camiler ve Din Görevlileri'' haftası nedeniyle Cuma sabahı kılınan namazın ardından camiden çıkan vatandaşlara sıcak çorba ikram etti.Çorba dağıtımı, cami cemaatince memnuniyetle karşılandı.Dağıtıma yoğun ilgi gösteren vatandaşlar, namaz çıkışı başkanımızın bu sürprizi bizi son derece mutlu etti. Sıcak çorba ve ekmeklerimizi cami cemaati ile birlikte aynı sofrada  yeme fırsatı bulduk.Bu vesile ile bizlere bu imkanı  sağlayan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'a teşekkür etti.

 

Yapılan etkinlik hakkında açıklama yapan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş;''Daha önceden de çorba-ekmek projesiyle üniversite öğrencileri ve Sanayi esnafımıza sosyal belediyecilik anlayışı ile bu hizmeti sunduk.İl müftülüğümüz ile uyumlu bir çalışma içersindeyiz.Birlik ve beraberliğimizin tesisi için  imkanlarımız ölçüsünde ilçemizde yaşayan her vatandaşa ulaşmak istiyoruz. Vatandaşlarımızın gösterdiği ilgi ve namaz sonrası yaptıkları dualar son derece anlamlı ve eşsiz.''dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAFRA DA BETON MİKSERİ  ELEKTRİKLİ BİSİKLETE ÇARPTI
BAFRA DA BETON MİKSERİ ELEKTRİKLİ BİSİKLETE ÇARPTI
BAFRA BELEDİYE BAŞKANI HAMİT KILIÇ,  ‘’ GAZİLERİMİZİN MÜCADELERİ BİR DESTANDIR’’
BAFRA BELEDİYE BAŞKANI HAMİT KILIÇ, ‘’ GAZİLERİMİZİN MÜCADELERİ BİR DESTANDIR’’