‘’ İYİ PARTİ BAFRA İLÇE BAŞKANLIĞINDA İYİLİK BİZİM DAMARLARIMIZDA VAR ‘’ Kampanyası

İyi Parti Bafra İlçe Başkanlığından TürkKızılay'na İYİLİK BİZİM DAMARLARIMIZDA VAR ‘’ Kampanyasında Kan Bağışında bulundular.

‘’ İYİ PARTİ BAFRA İLÇE BAŞKANLIĞINDA İYİLİK BİZİM DAMARLARIMIZDA VAR ‘’  Kampanyası
‘’ İYİ PARTİ BAFRA İLÇE BAŞKANLIĞINDA İYİLİK BİZİM DAMARLARIMIZDA VAR ‘’  Kampanyası Kızılırmak Gazetesi

İyi Parti Bafra İlçe Başkanı Aydoğan Yılmaz TürkKızılay'ına yaptık kan bağışı hakkında yaptığı açıklamasın da şu ifadelere yer verdi. Başkan Yılmaz, Dünya da 220 Ülke ve Ülkemizide etkisi altına alan yeni tip korona (Covid 19 ) bulaşıcı salgını ülkemizde de etkisini göstermiş, bir çok vatandaşımız salgına yakalanmış 3700 den fazla vatandaşımızın , sağlık çalışanımızın yaşamını yitirmesine neden olmuştur.

 

Bu salgının ülkemizde Sosyal, Ekonomik ve Sağlık alanında bazı olumsuz sonuçları olmuştur ve olmaya devam etmektedir. Sağlıkta ki olumsuz sonuçlardan bir tanesi de Kızılaydaki kan stoklarının azalmasıdır.

 

Türkiye de birçok ilde olduğu gibi Samsun İlimizde de kan stokları % maalesef 30 seviyelerine düşmüştür.

 

Salgın süresince ve Ramazan ayında vatandaşlarımız kan verme konusunda tedirgin davranmışlar bu tedirginlik kan stoklarının azalmasına neden olmuştur.

 

Bizler İyi Parti Bafra İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu arkadaşlarımız ve Parti Üyelerimiz ile birlikte bu olumsuzluğa sessiz kalamazdık.İleride hastalarımızda doğacak mağduriyetleri gidermek adına vatandaşlarımızı kan vermeye teşvik etme amaçlı ‘’ İYİLİK BİZİM DAMARLARIMIZDA VAR ‘’ adlı kan bağışı kampanyası düzenledik.

 

Başkan Aydoğan Yılmaz, Kan bağışı konusun da Kızılay Türkiye’nin tek kan bağışı yapılabilen kuruluşudur.Dün, bu dernek Başkanlığının bağışlar konusunda yapmış olduğu yanlışları nasıl dile getirip eleştirdiysek bu günde o eleştirilerden dolayı oluşan TürkKızılaya kan vermeme tepkisine de karşı olduğumuzu belirtmek isteriz.

 

Yılmaz, Bizler İYİ Parti olarak vatandaşlarımızın mağduriyeti ve memleket meselelerinde hiçbir siyasi çıkar gözetmeden hep devletimizin ve milletimizin yanında olduk. Bundan sonra da olmaya devam edeceğiz.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKANIMIZIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI.
BAŞKANIMIZIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI.
600 yıllık geleneğe korana engel olamadı
600 yıllık geleneğe korana engel olamadı