İYİ PARTİ SAMSUN’DA ÜYE ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ

İyi Parti Samsun İl Başkanlığı, Samsun’un bütün ilçelerinde eş zamanlı olarak üye kabulüne hız verdi.

İYİ PARTİ SAMSUN’DA ÜYE ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ
İYİ PARTİ SAMSUN’DA ÜYE ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ Kızılırmak Gazetesi

Samsun’un bütün ilçelerinde eş zamanlı olarak asılan afişlerle birlikte, İYİ Parti Genel Başkanı Meral AKŞENER’in TBMM Grup Toplantısında söylediği sözleri hatırlatılarak, davet çağrısında bulunan İYİ Parti Samsun İl Başkanı Avukat Recep GÜLEROĞLU’nun yaptığı açıklamada, “Genel Başkanımız Sayın Meral AKŞENER’in grup toplantısında yaptığı konuşmasında söylediği, ‘EZAN-I MUHAMMEDİYLE, İSTİKLAL MARŞI İLE, TÜRK BAYRAĞI İLE, ATATÜRK İLE PROBLEMİ OLMAYAN HERKESİ İYİ PARTİ’YE ÜYE OLMAYA DAVET EDİYORUM. GELİN BİRLİKTE YÜRÜYELİM.’ sözleri sonrasında, özellikle Samsun halkının bu çağrıyı dikkatle benimsemesi, yoğun ilgisi ve İYİ Parti ailesinin hızla büyümesinigörmekten çok mutluyuz.

İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı olarak, partimizin bütün organlarıyla, Samsun’lu hemşerilerimize hizmet vermek ve vatandaşın bütün sıkıntısına ışık olmak amacıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Öncelikle Samsun ve tüm Türkiye için çalışmaktan yılmayacağız, yorulmayacağız ve başaracağız.

Tarih hep şahitlik etmiştir ki; milletimiz, zor zamanları her daim demokratik siyaset ile aşmıştır...

Türkiye’nin büyük sorunlarını aşacak gücü var.

Milletimizin sağduyu ve kararlılığı var.

Milletimizin, adaletten yoksun, devlet gücüyle hareket eden siyasi hegemonyaları değiştirme gücü var.

Bu güçle milletimiz, demokrasiden sapmadan, Türkiye’nin önünü açmaya karar vermiştir. Milletimiz, kararmakta olan ufkumuzu, “İyilik Güneşi” ile aydınlatarak ileriye bakmaya azimlidir. Milletimiz, yeni bir siyasal hareketle, yeni bir iktidarla, güçlü bir Türkiye yoluna devam etmek niyetini açıkça beyan etmektedir.

Medeniyet yolunun taşlarını sadece cesurlar döşer...

Partimiz, milletimizin bu beyanına kayıtsız kalmayan kurucularımızın aldığı tarihi sorumlulukla kurulmuştur.

Özgür, güvenli, hukukun üstünlüğünü ön planda tutan, komşuları ile barış içerisinde, istikrarlı ve öngörülebilir bir ekonomiye sahip, uluslararası platformda saygın, milleti ile barışık, ülkesi için sorumluluk alan bireylerden oluşan ve geleceğine umutla bakan eşit fırsatlar ülkesi bir Türkiye hayali ile yol çıktık.

Partimizin çağrısı, 21. yüzyılın gerçeklerini doğru okuyabilen, değişen çağa ayak uyduran, güçlü, zengin ve mutlu Türkiye çağrısıdır…

İYİ TÜRKİYE çağrısıdır.

Eğer yaşadığımız çağ ve coğrafya doğru kavranabilmişse; Türkiye ve dünya doğru okunur, doğru değerlendirilir. Toplumu ileriye taşımanın temel şartı da budur.” sözleri dikkat çekti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Havza Belediyesi camileri dezenfekte etti
Havza Belediyesi camileri dezenfekte etti
Karadeniz’in tek kısıtlamalı ili Samsun’da çok önemli korona uyarısı
Karadeniz’in tek kısıtlamalı ili Samsun’da çok önemli korona uyarısı