Metafizik Uzmanı Beytullah Şentürk Konya'daki Esrarengiz Olaylar Yaşan Evin Sırrını Çözdü

Konya'nın Meram ilçesinde kızıyla birlikte yaşayan Hatice Arslan, bir süredir evde esrarengiz olaylar birlikte yangınlar çıktığını ve sebebinin yetkililer dahil kimsenin bulamadığını söyleyerek yardım çağrısı yapmıştı.

Metafizik Uzmanı Beytullah Şentürk Konya'daki Esrarengiz Olaylar Yaşan  Evin Sırrını Çözdü
Metafizik Uzmanı Beytullah Şentürk Konya'daki Esrarengiz Olaylar Yaşan  Evin Sırrını Çözdü Admin

Metafizik ver Bio Enerji Uzmanı Beytullah Şentürk iki gün kaldığı Konya'nın Meram ilçesinde evdeki yangınların sebebini bularak iki günlük tadavinin ardından anne Hatice Aslan ve kızı Duha Aslantaş'ı iyileştirerek evdeki gizemli sırrı çözdü.

 

" İNSANLAR MENFAAT ELDE ETMEK İÇİN HERŞEYİ YAPARLAR "

 

Beytullah Şentürk, "Olay basına yansıtıldığı için bizde basındaki görüntüleri izledik. burada ki Hatice hanımın çağrılarına cevap vermek zorunda kaldık. Sessiz kalamazdık dolayısıyla orda ki görüntüleri izlediğimizde burada ki hanım efendiyi bir takım doğa üstü varlıkların yönlendirdiğini gördüm. Ve zaten biz 21 senedir bu tarz vakalarla gerek yurt içi gerek yurt dışında çözmeye çalıştık. Metafizik alanında araştırmalar yapmaya başladığımız için uzun senelerden beri.

 

Biz aşina olduğumuz için görüntüleri izlediğimizde direk zaten doğa üstü varlıkların yönlendirdiğini hemen gördük. Ve akabinde de buraya geldik.

 

Doğa üstü varlıkların evde bir yaşam halinde bir yuvalanma halinde olduğu için burada ki yuvalanmanın neticesi ile bir enerji dolduğu için bu enerji ile yangını vesaire çıkardığını ve hanımefendinin üzerinden bu yangını çıkardığını tespit ettik.

 

Şentürk, " 21. Yüzyıldayız, 21. Yüzyılda hala bu vakalarımı görüceğiz diye düşünürsek. 21. Yüzyılda artık alışmamız gerektiğini ifade etmek istiyorum. anne ve kızına dün müdahalede ve seanslarımız ve kendi metotlarımızdan sonra biraz rahatsızlanmaya başladı. Ama çok şükür şu an da herhangi bir problem yok.

 

" PİSİKOLOJİK DESTEK ŞART "

Olayı Çözdükten sonra, aile psikolojik destek ile beraber daha iyi olacaklarını tahmin ediyorum. Geçmiş tecrübelerimizde yola çıkarak burada ki olayı çözdük inşallah daha başka bir olay yaşanmayacak dedi.

Hocam geldiğinizden bu yana evimiz bir olaya rastlamadık diyen Anne Hatice Aslan, şahsına çok teşekkür ederim, sizin sayenizde kızımla birlikte  normal yaşantımıza döndük" dedi.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKANIMIZIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI.
BAŞKANIMIZIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI.
600 yıllık geleneğe korana engel olamadı
600 yıllık geleneğe korana engel olamadı