Advert
Advert

MHP Bafra İlçe Başkanlığından fidan dikim etkinliği

Hatay’ın Belen ilçesindeki yangınları PKK’nın üstlendiği iddia edilmesinden sonra Bafra Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tepecik Mahallesi’nde 100 fidan dikerek destek verdi.

MHP Bafra İlçe Başkanlığından fidan dikim etkinliği
MHP Bafra İlçe Başkanlığından fidan dikim etkinliği  Admin
Advert

Geçtiğimiz günlerde Hatay'ın Belen ilçesinde meydana gelen orman yangınları terör örgütü PKK tarafından üstlenildiği iddia edildi. Hatay, Trabzon, Maraş ve ülkemizin çeşitli yerlerinde çıkartılan orman yangınlarına ilçe teşkilatları fidan dikerek cevap verdi. Milliyetçi Hareket Partisi Bafra İlçe teşkilatı Orman işletmesine ait Tepecik Mahallesine fidan dikimi gerçekleştirdi.

Milliyetçi Hareket Partisi Bafra İlçe Başkanı Barbaros Turna ‘’Ülkemizin çeşitli yerlerinde bazı kesimler tarafından çıkartılan yangınlar neticesinde sosyal sorumluluk projesi kapsamında yakılan ormanların yerine yeni fidanlar dikiyoruz.

Onlar kendilerini ateşin çocukları olarak beyan ettiler. Bizlerde Hilalin Çocukları olarak yıllarca onların karşılarında yer aldık. Çok mücadele ettik. 12 Eylül’de Amerika’nın gayrı meşru çocukları kazanmıştı. Fakat 15 Temmuz’da Hilal’in çocukları onlara gereken dersi verdi. Yine ayakta durarak onlara karşı mücadelemizi devam ettireceğiz.

Turna, Bugün burada orman yangınlarına binaen ağaçlarımızı dikerek mücadele ediyoruz. Bilge Kaan’dan başlayan, Mustafa Kemal Atatürk’e kadar, Efsane liderimiz Alparslan Türkeş ve Devlet beyi Türk büyüklerinin ve Bafra’da ki ülkücü şehitlerimizin isimlerini her bir fidana vererek onları da bir nevi yaşatmak istiyoruz diyerek, bu bir örnek çalışma olacak. Genel merkezimiz bu çalışmayı yaptı biz de onlara destek veriyoruz. Fidanların dikimi yapıldıktan sonra zaman zaman tarafımızdan bakımları da yapılacaktır. buradan Bafra Orman İşletme Müdürü Ercüment Sarıca’ya,  Bafra kaymakamı Cevdet Ertürkmen’e ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz”dedi.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Her gün binlerce test yapıp Kovid-19’a yakalanmıyorlar
Her gün binlerce test yapıp Kovid-19’a yakalanmıyorlar
Yarım asırlık ayakkabı ustaları teknolojiye direniyor
Yarım asırlık ayakkabı ustaları teknolojiye direniyor