MHP LADİK İLÇE BAŞKANLIĞINA ATAMA YAPILDI

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi, Ladik İlçe Başkanlığına Selami Aktaş başkanlığında Yönetim Kurulu listesinin atamasını yaptı.

 MHP LADİK İLÇE BAŞKANLIĞINA ATAMA YAPILDI
 MHP LADİK İLÇE BAŞKANLIĞINA ATAMA YAPILDI Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 303 kez okundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından görevden alınan İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu yerine Selami Aktaş başkanlığında yeni yönetim atadı. Atanma sonrasında yeni İlçe Yönetimine tebliğ için Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanlığından Teşkilat İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Başkan Vekili Önder Subaş, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve Samsun Ülkü Ocakları İl Başkanı İbrahim Mert Bahar, Ladik İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Selami Aktaş başkanlığındaki yeni yönetimin atama karar yazısının tebliği sonrası İl Başkanlığından Ladik’e giden heyet atanan İlçe Başkanı ve Yönetimi ile tanışarak hayırlı olsun dilekleri iletildi.

Heyet daha sonra Ladik Ülkü Ocaklarını ziyaret ederek Ocak Yönetimine ve üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

MHP SAMSUN OLARAK MHP’NİN 2023 VİZYONU DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞIYORUZ

Atamaya ilişkin olarak bir açıklama yapan Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, “Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanlığı olarak Milliyetçi Hareket Partisinin 2023 vizyonu doğrultusunda bize düşen görev teşkilatları en üst seviyede hazırlamaktır. Bu doğrultuda yapmış olduğumuz çalışmaları Genel Merkezimize ilettik. Bu çalışmalarımıza önümüzdeki günlerde devam edeceğiz. Eğitim odaklı öncelikli çalışmalarımızın hedefi teşkilatlarımızı ve meclis üyelerimizin eksikliklerini gidermek olacaktır.” dedi.

Karapıçak, Milliyetçi Hareket Partisinin 2023 hedefleri doğrultusunda teşkilatlar ile ilgili değişim sürecinin devam edeceğini belirterek; “Ocak ayında önceki il başkanının görevden alınması sonrasında Genel Başkanımızın takdirleriyle şahsıma İl Başkanlığı görevi tevdi edildi. Bu görevin tevdi edilmesi ile ilgili öncesinde bir talebim olmadığı gibi görevin tevdi edilmesi şahsımı onurlandırdı. Genel Merkezimizden gelen talimatla başlayan sürecimiz, 31 Mart yerel seçimleri arifesinde gerçekleşti. Gerek 31 Mart seçimlerinde gerek ise YSK’nın yenilenmesi kararı sonrasında İstanbul'daki 23 Haziran Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde Yönetim Kurulumuz ve teşkilatlarımızla birlikte var gücümüzle çalıştık. Çalışmalarımızın sonuçlarını her iki seçimin öncesini ve sonrasındaki gelişmeleri çok detaylı olarak gerek istatistiki, gerek siyasi, gerek ise teşkilatlar bağlamında Genel Merkezimize çok detaylı şekilde ilettik.” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Sizede zamanı unutturacak kadar keyif veren şeyleri bulmak istiyorsanız bize katılmalısınız "
2020 YILI ASGARİ ÜCRET AÇIKLANDI
2020 YILI ASGARİ ÜCRET AÇIKLANDI