MİLLET İTTİFAKI CANİK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ATIF YİĞİT,

‘’ ORTAK AKIL YÖNETİMİ OLACAK ‘’ Millet İttifakı Canik Belediye Başkan Adayı Ekonomist Yiğit, Canik'in haketmediği yerde olduğunu belirterek, "Canik'te hayata geçireceğimiz projelerle halkımızın yüzünü güldüreceğiz"dedi.

 MİLLET İTTİFAKI CANİK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ATIF YİĞİT,
 MİLLET İTTİFAKI CANİK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ATIF YİĞİT, Kızılırmak Gazetesi

 

Millet İttifakı Canik Belediye

Başkan Adayı ekonomist Atıf Yiğit, Canik'te saha çalışmalarını sürdürüyor. Canik ilçesinin her gün farklı bir yerinde vatandaşlarla buluşan Yiğit, vatandaşların sorunlarını ve

taleplerini dinliyor.  

 

 

Vatandaşların büyük bir ilgisi ile karşılaşan Yiğit, sanayi bölgesinin çevresinde yer alan mahallelerde vatandaşlarla buluştu, sorunlarını dinledi, taleplerini not aldı. Vatandaşlardan dua ve destek isteyen Yiğit, " Canik olduğu yeri haketmiyor. Canik'te yüzleri güldüreceğiz. Canik'te vatandaşlarımızın sorunlarını biliyoruz. Sorunları çözmek için yola çıktık. Toplumun bütün kesimlerine yönelik projelerimiz hazır. Canik'te yatırımcının önünü açacağız. İstihdam olanaklarını yükselteceğiz. Belediyemizi halkla bütünleştireceğiz "dedi.

 

 

Canik'te ortak akıl yönetimini esas alacaklarını söyleyen Yiğit," Her mahallemizin incelemesini yaptık, nerede ne sorun yaşanıyor hepsine hakimiz. Vatandaşlarımızla görüşerek kimseyi mağdur etmeden en kısa sürede sorunları çözeceğiz. Halkın yönetimde söz hakkı olacak. Biz sorunları çözmek için, hizmet aşkı ile yola çıktık. "diye konuştu.

Haber Muhabir : Erhan Yayla

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKANIMIZIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI.
BAŞKANIMIZIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI.
600 yıllık geleneğe korana engel olamadı
600 yıllık geleneğe korana engel olamadı