Advert
Advert

MİLLETİ VE ESNAFI SUYA MUHTAÇ ETTİNİZ

CHP Samsun il başkanı Fatih TÜRKEL SASKİ nin Suya yaptığı Zamları eleştirerek. Yeter artık MİLLETİ VE ESNAFI SUYA MUHTAÇ ETTİNİZ dedi..

MİLLETİ VE ESNAFI SUYA MUHTAÇ ETTİNİZ
MİLLETİ VE ESNAFI SUYA MUHTAÇ ETTİNİZ Admin
Advert

CHP Samsun il başkanı Fatih TÜRKEL SASKİ nin Suya yaptığı Zamları eleştirerek.

Yeter artık MİLLETİ VE ESNAFI SUYA MUHTAÇ ETTİNİZ dedi..

SASKİ’ nin Son yaptığı su zammı ile Samsun Türkiye’ nin En pahalı suyunu tüketme rekorunu tekrar egale etti dedi . Pandemi süreci boyunca tüm belediyeler can siper hane mücadele ederken vatandaşının esnafının yaralarını sarmak için çırpınır iken Samsun büyük şehir belediyesi muhlis tüccar anlayışından hala vazgeçmiyor. Aylardır CHP örgütü olarak haykırıyoruz vatandaş isyan ediyor en doğal yaşam hakkı üzerinden ticaret yapılmaz diye lakin Sayın başkan bu isyanı bilerek duymazdan gelmeye devam ediyor.

Son yapılan zamlar ile konut kullanımı için suyun metre küp fiyatı 4.35 tl İş yerleri için metreküp fiyatı 8.61 tl olmuştur.

Arıca Göreve geldiğinde Samsun merkezindeki parkomatları kaldıracağı sözünü veren Sayın Mustafa Demir Çiflik caddesi esnasıfını doğrudan ilgilendiren parkomatlara %100 oranında zam yapmıştır.

Sayın Demir ; ESNAF KAN AĞLIYOR Siftahsız kepenk kapatan esnafın evine ekmek götüremeyen babaların, su faturası ödeyemediği için suları kesilen vatandaşı sesini ne zaman duyacaksınız.  

Erhan Yayla

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
‘Fikir Atölyesi’ ilk meyvesini verdi: 148 bin 952 euro bütçeli proje kabul edildi
‘Fikir Atölyesi’ ilk meyvesini verdi: 148 bin 952 euro bütçeli proje kabul edildi
Havalar soğudu, ıhlamurlar piyasaya çıktı
Havalar soğudu, ıhlamurlar piyasaya çıktı