ÖĞRENCİLER SORDU BAŞKAN DEMİRTAŞ CEVAPLADI

İstiklal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Muhasebe Bölümü Okulu öğrencileri İlkadımBelediye Başkanı Necattin Demirtaş’ıziyaret etti. 30 öğrencinin katılımıyla gerçekleşen ziyarete Başkan Demirtaş, çocuklarla tek tek ilgilendi sorularını yanıtladı.

ÖĞRENCİLER SORDU BAŞKAN DEMİRTAŞ CEVAPLADI
ÖĞRENCİLER SORDU BAŞKAN DEMİRTAŞ CEVAPLADI Kızılırmak Gazetesi

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette muhasebe bilgiler dersi kapsamında, 30 öğrenciden oluşan bir gurupla belediye çalışmaları hakkında bilgi almak için İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı makamına gelen öğrenciler, burada başkanı soru yağmuruna tuttular.  Belediye çalışmaları, önümüzdeki 5 yıl süresince hayata geçirmeyi planladığı projeler, sosyal projeler gibi konular hakkında bilgi alan öğrenciler, eğitime verdiği katkılardan ve ilçedeki park ve oyun alanları için başkana teşekkür etti.

‘’İLKEM ile eğitimde başarılar artarak devam ediyor’’

Öğrencilerden gelen soruları yanıtlayan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş;’’Belediyemiz  ve Halk Eğitim Merkezimizin iş birliğindeİlkadım Eğitim Merkezi (İLKEM) ile Kadifekale,Yaşardoğu ve Derebahçe olmak üzere 3 farklı şubede gençlerimize eğitim ve öğretim alanında verilenözverili çalışmalar sonucunda okullarımızdaki öğrencilerin başarıları artarak devam ediyor. İlkadım’davar olan eğitim kalitesinin daha da yükselmesi için her türlüçabayı göstermek ve desteklerimizi sağlamak için elimizden geleni yapacağız’’ dedi.

‘’ Emek sarf eden tüm öğrencilerimizin emrindeyim’’

Eğitim alanında başarıların devamını sağlamak için ilerki yıllarda çeşitli projeleri ilçede hakim kılacağını söyleyen  Başkan Demirtaş," Geleceğimizin teminatı olan siz gençlerimizin en güzel şartlarda eğitimlerini devam etmeleri için öncelikle ilçemizde eğitim veren okulların fiziki şartlarını daha modern hale gelmesi için bir takım çalışmalar başlattık. İlkadım’ıeğitim alanında örnek alınacak bir ilçe konumuna gelmesinde emek sarf eden tüm öğretmen arkadaşlarımın ve öğrencilerimizin emrindeyim. Bu vesile ile tüm okul müdürleri, idareciler ve öğretmenlerine özverili çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum’’ dedi.

‘’Başkan Demirtaş başarılar diledi’’

Ziyaretin sonunda Başkan Demirtaş, öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra ziyaretlerinden dolayı öğrencilere ve öğretmenleri teşekkür ederek derslerinde başarılar diledi.

 

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKANIMIZIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI.
BAŞKANIMIZIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI.
600 yıllık geleneğe korana engel olamadı
600 yıllık geleneğe korana engel olamadı