SAMKON’DAN SAMSUN BÜROKRATLARINA FESHANE DAVETİ

SAMKON (SAMSUN SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI KONFEDERASYONU) SAMSUNLU BÜROKRATLARLA ANKARA’DA BİR ARAYA GELDİ.

SAMKON’DAN SAMSUN BÜROKRATLARINA FESHANE DAVETİ
SAMKON’DAN SAMSUN BÜROKRATLARINA FESHANE DAVETİ
Bu içerik 4277 kez okundu.

SAMKON Yönetim Kurulu Üyeleri, Ankara’ya giderek başarılı çalışmaları ile isimlerini duyuran Samsun Bürokratlarını  ziyaret ederek 10-11-12 Mayıs tarihlerinde İstanbul Eyüp Feshanede yapılacak olan Geleneksel 6. Samsun Tanıtım Günleri için davet ettiler.

SAMKON Genel Başkanı H.Kaya Aşcı, Yönetim Kurulu Üyeleri, Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) Genel  Sekreteri Yıldıray Baş, SADEF 1.Bölge Başkanı Halit Katı, İbrahim Karaman ve Başkent Samsun Çarşambalılar Dernek Başkanı Şenol Yiğit Ankara’ya giderek Samsunlu Bürokratları 10-11-12 Mayıs tarihlerinde İstanbul Eyüp Feshanede yapılacak olan Geleneksel 6. Samsun Tanıtım Günleri için davet ettiler.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Aslan Karanfil , PTT Genel Müdürü Osman Tural, Spor Genel Müdürlüğü Sağlık Eğitim Daire Başkanı Sultan Seyhan, Spor Genel Müdürlüğü Tesislerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk , Sivil Havacılık Genel Müdür Yardımcısı Bahri Kesici, SAMKON  yöneticilerini makamlarında kabul ettiler.

Ziyaret boyunca Samsun ve Samsun’un geleceği konuşulurken  Samsun Bürokratlarının 10.11.12 Mayıs’da yapılacak olan Feshane programına tam kadro katılacağı belirtildi.

Ziyarette bir konuşma yapan SAMKON Genel Başkanı H.Kaya Aşcı, ”Samsun Konfederasyonu  tarafından 10-11-12 Mayıs 2013 tarihleri arasında  İstanbul Feshanede düzenlenecek olan geleneksel şenlikler hakkında bilgi vermek, ve düzenleyeceğimiz programa Samsun’un Gururu, Başarıları ile her zaman övünç kaynağımız olan Samsunlu Bürokratlarımızı davet etmek için Yönetim Kurulunda görevli arkadaşlarımızla  beraber Ankara’ya ziyarete geldik, Bu zamana kadar federasyonumuzun yaptığı bütün çalışmalarda bizlere her konuda destek olan sayın bürokratlarımıza çok teşekkür ediyoruz.’’ dedi.

Samsun Bürokratları ise,’’Samsun Dernekler Federasyonumuzun her yıl geleneksel hale getirdiği İstanbul Şenlikleri  bu yıl SAMKON olarak 10-11-12 Mayıs tarihleri arasında, Feshanede gerçekleşecek. Bizde Samsun Bürokratları  olarak bu etkinliğe tam kadro katılacağız. Bu etkinliği büyük bir özveri ile gerçekleştiren Samsun  Konfederasyonu Başkanı  Sayın Kaya Aşcı ve Yönetim Kurulu üyelerine çok teşekkür ediyoruz.”diyerek sözlerini tamamladılar.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra cezaevinde firar!!
Bafra cezaevinde firar!!