SAMSUN MİLLETVEKİLİ ÇİĞDEM KARAASLAN, “BİRBİRİMİZE ZİNCİRİN HALKALARI GİBİ BAĞLIYIZ”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun programı kapsamında Kavak ilçesinde bir dizi programa katıldı.

SAMSUN MİLLETVEKİLİ ÇİĞDEM KARAASLAN,  “BİRBİRİMİZE ZİNCİRİN HALKALARI GİBİ BAĞLIYIZ”
SAMSUN MİLLETVEKİLİ ÇİĞDEM KARAASLAN,  “BİRBİRİMİZE ZİNCİRİN HALKALARI GİBİ BAĞLIYIZ” Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 472 kez okundu.

Kavak’ta ilk olarak Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığı’nı ziyaret eden Karaaslan, daha sonra AK Parti Kavak İlçe Danışma Meclisi Toplantısı’na katılarak burada bir konuşma gerçekleştirdi.

Karaaslan burada yaptığı konuşmada, AK Parti’nin Mahalle Başkanı’ndan Milletvekiline, Sandık Görevlisi’nden İlçe Başkanı’na tüm mensuplarıyla aynı gaye etrafında fedakârca çalışan bir aile olduğunu vurguladı.

“Görevlerimiz, temsil ettiğimiz makamlar farklı olsa da bizi birbirimize bağlayan kardeşlik hukukuna tabiyiz.” ifadesini kullanan Karaaslan, “Bizler tıpkı bir zincirin halkaları gibi birbirine bağlı ve gücünü bu birliktelikten alan bir teşkilatız. AK Parti çatısı altında siyaset yapmaktan onur duyan, aynı zamanda omuzlarımızdaki mesuliyetin ağırlığını yüreğinde hissedenleriz.” görüşünü paylaştı.

 

AK Parti’nin 18. yaşını büyük bir heyecanla idrak ettiğini söyleyen Karaaslan, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde AK Parti’miz, ülkemiz için belirlediği hedeflere ulaşmak noktasında çok yoğun bir gayret ortaya koymuş ve yapılamaz denilenleri başarmıştır. AK Parti’mizin arkasında çok ciddi bir birikim, 3 gün önce yıldönümünü idrak ettiğimiz, 1071’deki zaferle taçlanan Anadolu’nun fetih hikâyesi vardır. Önümüzdeki dönemde başlayacak kongre sürecinde teşkilatlarımız yenilenip tazelenirken, AK Parti’mize emek veren, değer katanlarla da kol kola yürümeye devam edeceğiz. Özetle bu süreç partimiz ve teşkilatlarımız açısından tazelenme ile tecrübenin, yenilenme ile birikimin birlikte olacağı bir görünümde gerçekleşecek.” dedi.

AK Parti’nin kaderinin Türkiye’nin kaderinden ayrı tutulamayacağına vurgu yapan Karaaslan, “18 yıllık millete hizmet yolculuğumuzun her adımını Türkiye davası ve memleket sevdası oluşturmaktadır. AK Parti’mizin kaderi Türkiye’nin kaderiyle birdir. Öyle olmasaydı karşı tarafta, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a beslenen düşmanlık Türkiye’ye zarar vermeyi hedefler miydi? Öyle olmasaydı, birbirinden ayrı gruplar kolayca bir araya gelebilir miydi? Bunun için, kararlılıkla yolumuza devam edecek, ülkemize ve ailemize sahip çıkacağız.”ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BNM CUP KARTON BARDAK İMALATI VE SATIŞI
BNM CUP KARTON BARDAK İMALATI VE SATIŞI
"Sizede zamanı unutturacak kadar keyif veren şeyleri bulmak istiyorsanız bize katılmalısınız "