Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

SAMSUN’DA HASTANEDE BAYRAM SEVİNCİ YAŞANDI

AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla hastanede tedavi gören çocukları ziyaret ederek, tedavi görev çocuklara bayram sevinci yaşattı

SAMSUN’DA HASTANEDE BAYRAM SEVİNCİ YAŞANDI
SAMSUN’DA HASTANEDE BAYRAM SEVİNCİ YAŞANDI Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 1315 kez okundu.

 

AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla çeşitli ziyaretlerde bulundu.

İl Başkanı Karaduman ilk önce Aile ve Sosyal Politikalar Samsun İl Müdürlüğü’ne bağlı Süleyman Yançatoral Çocuk Evleri Sitesi’nde bakım altında bulunan çocuklarla birlikte piknikte buluştu. Çocuklarla tek tek kucaklaşan ve sohbet eden İl Başkanı Karaduman, çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı. Çocuklarla birlikte yemek yiyen ve çocukların sergilediği oyunları izleyen İl Başkanı Karaduman, çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

HASTAHANEDE BAYRAM SEVİNCİ

AK Parti İl Başkanı Av. Hakan Karaduman daha sonra Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Acil Servisi ve Çocuk Servisi’nde yatarak tedavi gören çocukları ziyaret ederek bayramlarını tebrik etti, hasta ailelerine geçmiş olsun dileğinde bulundu. 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında hastanede tedavi gören çocukları unutmadıklarını belirten İl Başkanı Karaduman, “Çocuklarımızın en sevinçli günü bugün. Bazı talihsizlikler dolayısıyla bu mutlu günlerini arkadaşlarının yanında değil de hastanede geçirmek zorunda kalan çocuklarımız ve onların ailelerinin yanında olmak istedik. Bütün hastalarımıza acil şifalar diliyorum. Çocuklarımız hastanede olmasına rağmen bugünün 23 Nisan olduğunu bildikleri için çok mutlular. Biz de istedik ki böyle bir günde onların yanında olalım. İnşallah bu mutluluğumuz daim olsun. Onlar bizim geleceğimiz. Onlar için mücadele ediyor, onlar için çalışıyoruz” diye konuştu.

İl Başkanı Karaduman’a hasta aileleri de büyük ilgi gösterdi. Çocuklarının böylesi güzel bir bayram gününde yanında olduğu ve onları ziyaret ettiği için İl Başkanı Av. Hakan Karaduman’a teşekkür ettiler.

Tedavi gören çocuklarla sohbet edip onlara çeşitli hediyeler veren İl Başkanı Karaduman, hastane personeli ve çocukların aileleriyle de yakinen ilgilendi ve bir dertlerinin olup olmadığını sordu.

İL BAŞKANI KARADUMAN ÇOCUKLARA BALON DAĞITTI

İl Başkanı Karaduman son olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Canik Belediyesi önünde gerçekleştirilen etkinliğe katıldı. Çocuklara al yıldızlı bayrak dağıtan İl Başkanı Karaduman, çocukların bayramını tebrik etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra cezaevinde firar!!
Bafra cezaevinde firar!!