’SAMSUNLUYUZ VE SAMSUNLU OLMAKTAN DA BÜYÜK GURUR DUYUYORUZ

ASTAŞ HOLDİNG H.KAYA AŞCI, ‘’SAMSUNLUYUZ VE SAMSUNLU OLMAKTAN DA BÜYÜK GURUR DUYUYORUZ’’

’SAMSUNLUYUZ VE SAMSUNLU OLMAKTAN DA BÜYÜK GURUR DUYUYORUZ
’SAMSUNLUYUZ VE SAMSUNLU OLMAKTAN DA BÜYÜK GURUR DUYUYORUZ
Bu içerik 5314 kez okundu.

ASTAŞ HOLDİNG H.KAYA AŞCI’YA

ANADOLU SAMDEF GECESİNDE ANLAMLI PLAKET

Anadolu Samsun Dernekler Federasyonu 1500 kişinin katılımı ile Büyükada Kartal Belediyesi sosyal tesislerinde anlamlı ve duygulu bir gece düzenledi.

Kartal İskelesinde toplanan 1500’e yakın Samsunlu vatandaş feribotlarla davul zurna eşliğinde Büyük Aday’a çıkarma yaparken geceye gitmek için bekleyen sivil toplum örgütü temsilcileri, yönetim kurulu üyeleri ve Samsunlu vatandaşlar birbirleriyle uzun süre sohbet etme imkanı buldular.

Türkiye’nin çeşitli illerinden Büyük Samsun Buluşmasına akın akın gelen Samsunlular aynı zamanda hasret giderdiler.

Bu anlamlı ve duygulu geceye SAMKON ONURSAL BAŞKANI, ASTAŞ HOLDİNG H.Kaya Aşcı’da katılarak Samsunlu hemşerileri ile bir araya geldi.

Gecede birde konuşma yapan Samkon Onursal Başkanı, ASTAŞ HOLDİNG H.Kaya Aşcı’ya birde Samsun ve Bölgesine yaptığı yatırımlar, Sivil Toplum Örgütlerinin daima yanında bulunmasından dolayı anlamlı anı plaketi  takdim edildi.

ASTAŞ HOLDİNG H.Kaya Aşcı yaptığı konuşmada,’’Bu akşam Anadolu Samsun Dernekler Federasyonunun (SAMDEF’in) anlamlı geleneksel gecesine katılmanın gururunu yaşamaktayım. İlk başta Anadolu Samsun Dernekler Federasyonunun (SAMDEF) Genel Başkanı Metin Şenel ve Yönetimini, ekibini tebrik ederek sözlerime başlamak istiyorum.

Vatanına bu kadar bağlı Türk milletini ve Samsunlu hemşerilerimi gelecekte çok güzel şeyler bekliyor. Her şey güzel olacak. Birbiriyle kenetlenen, hiçbir siyasi ayrım gözetmeden demokrasi ruhu ile hareket eden, milli iradeye ve demokrasiye sahip çıkan sizin gibi değerli Samsunlu hemşerilerimiz, vatandaşlarımız var. Birlikte, hep beraber doğru yolda ilerliyoruz. Bu anlamda oldukça mutluyuz diyebilirim.

Hemşehirlerimizin bir ve beraber olması bizleri gururlandırıyor. Emek veren herkese teşekkür ediyorum. Bütün ilçelerimizle birlikte Samsunluyuz ve Samsunlu olmaktan da büyük gurur duyuyoruz. Samsun olarak güçlü olacağız daha sonra da ülkemiz diri ve iri olacak. Memleketimiz insanlarının değerlerini, kültürlerini, birlik ve beraberliklerini koparmamalarında bu derneklerimizin büyük önemi var. Bu gönül vererek yapılan işleri başarmak kolay değil. O nedenle bu kardeşlerimiz bir kez daha kutluyorum.Bizler doğduğumuz şehrimizi, köyümüzü, mahallemizi hiç bir zaman unutmadık. Doğduğumuz toprakları unutmadık ve hiçbir zaman da unutmayacağız.Samsun ve Bafra benim için hayatımın anlamı olan şehirdir.’’dedi.

 

 

 

 

 

 

 

h kaya aşçı açıklama basın astaş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Sizede zamanı unutturacak kadar keyif veren şeyleri bulmak istiyorsanız bize katılmalısınız "
2020 YILI ASGARİ ÜCRET AÇIKLANDI
2020 YILI ASGARİ ÜCRET AÇIKLANDI