ŞEHİT AİLELER VE GKM İLKADIM’DA HAYAT BULDU

İlkadım Belediyesi tarafından oluşturulan; ’Şehit Aileler ve Gaziler Koordinasyon Merkezi sayesinde ailelerin bir araya gelerek kaynaşacaklarını ve birlikte etkinlikler düzenleyerek iyi vakit geçireceklerini belirten İlkadım Belediye Başkan Vekili Ali Seyit Kılıç;’’ Şehitlerimiz ve gazilerimiz, bizim istiklalimizin ve bu topraklardaki şanlı tarihimizin ölümsüz sembolleridir’’dedi.

ŞEHİT AİLELER VE GKM  İLKADIM’DA HAYAT BULDU
ŞEHİT AİLELER VE GKM  İLKADIM’DA HAYAT BULDU Kızılırmak Gazetesi

İlkadım Belediyesi Başkan Vekili Ali Seyit Kılıç, Acem Tekkesinde düzenlenen programda Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehitler Dullar Yetimler Derneği Samsun Şube Başkanı Necati Yılmaz, Samsun Muharip Gaziler Derneği Başkan Yardımcısı Hulusi Torun , Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Başkanı Bilal Erim, Samsun Aile ve Politikalar İl Müdür Yardımcısı Necmettin Aygün ,İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcıları Ramazan Bayraktar, Şerif Mırık , Sivil toplum kuruluşlarını temsilcileri ,şehit aileleri ve gazilerle bir araya geldi. Sohbet ortamında devam eden programda sorunların çözümü için karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

 

Türkiye’nin birlik ve beraberliğinin önemine dikkat çeken İlkadım Belediye Başkan Vekili Ali Seyit Kılıç; “Şehitlerimiz ve gazilerimiz herkesin ortak değeri, biz öyle inanıyoruz. Onlar bizim evlatlarımız. Bizim onların bırakmış oldukları emanetlere sahip çıkmamız gerektiği bilincinde ve inancındayız. Bu yönde hareket etmemiz gerektiğine inanıyorum. Bu vesile ile bir bizler belediyemizle kamu kurumlarımız ile birlikte şehit yakınlarımızla gazilerimizle her zaman bir araya gelmeye çalışıyoruz. Onların sorunları, dertleri ile ilgilenmeye çalışıyoruz.Şehit Aileler ve Gaziler Koordinasyon Merkezi sayesindeşehit yakınları ve gazilerimiz hep beraber kaynaşacaklar. Burada yapılacak etkinliklerle burada iyi vakit geçirecekler.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKANIMIZIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI.
BAŞKANIMIZIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI.
600 yıllık geleneğe korana engel olamadı
600 yıllık geleneğe korana engel olamadı