SİNOPLU HAKEMLER FUTBOL SEZONUNU AÇTILAR

Türkiye Faal Futbol Hakemleri Ve Gözlemcileri Derneği Sinop Şubesi Düzenledikleri Açılış Programıyla 2018/2019 Futbol Sezonunu Açtılar.

 SİNOPLU HAKEMLER FUTBOL SEZONUNU AÇTILAR
 SİNOPLU HAKEMLER FUTBOL SEZONUNU AÇTILAR Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 958 kez okundu.

Sezon açılış programında TFFHGD SİNOP ŞUBESİ'nin spor malzemeleri hakemlere dağıtılmış olup, Programımız Sinop İl Hakem Kurulu Başkanı Mehmet YAĞCI'nın Konuşması ile başladı. Mehmet YAĞCI Konuşmasında; bu etkinliği düzenleyen ve düzenlenmesinde emeği geçen şube başkanı ve yönetimine teşekkür ederek, hakem ve gözlemcilerimizin yeni sezon yeni sayfa diyerek herkesin üstüne düşeni yerine getirmesi gerektiğini, yakaladığımız başarı çıtasını daha yukarılara çıkartmamız gerektiğini belirtti. Tüm hakem ve gözlemcilerimizin, Türk spor camiasının yeni sezonunu kutlayarak sözü TFFHGD SİNOP Şube Başkanı Özgür SEVER'e verdi.

TFFHGD SİNOP ŞUBE BAŞKANI yeni sezonda birlik ve beraberliğimizi daha fazla perçinleyerek üstümüze düşeni yapmamız gerektiğinin bilincinde olarak bilgi ve başarımızı çok çalışarak sahada ortaya koymamız gerektiğini vurguladı. Yeni sezonun Sinop Hakem ve Gözlemcilerine hayırlı uğurlu olsun diyerek kazananın Türk Hakemliğinin olması temennisinde bulundu. Düzenlediğimiz açılış programımıza desteklerini esirgemeyen TFFHGD GENEL MERKEZ BAŞKANIMIZ Dr. Abdurrahman ARICI'ya,  Genel Merkez Sekreter Yardımcısı, 12.nci Bölge Şube Başkanlığı sorumlusu, Ordu İHK BŞK. Kahraman MİNNET'e, Tesislerini bizlere açan SİNOP GENÇLİK ve SPOR İL MÜD. M.Kazım AÇIKBAŞ'a, SİNOP ASKF BŞK. Ayhan ÖZHAN 'a vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ederiz.’’dedi.

Sezon açılış programı Pasta kesimi ve Hatıra fotoğrafı ile birlikte Hakemlerimiz yaptıkları çift Kale maçla yeni sezona merhaba dediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra cezaevinde firar!!
Bafra cezaevinde firar!!