Advert
Advert

SİZE GÖRE ‘GÜVENİLİR BİR ORTAK’ İLE GELECEK NASIL KURULUR?

Arkitera Mimarlık Merkezi tarafından ilk kez 2010 yılında verilen ve ‘Türkiye’nin mimarlık alanındaki ilk seyahat bursu’ olma özelliğini taşıyan Arkitera Seyahat Bursu, 2017’den itibaren Geberit sponsorluğunda gerçekleştiriliyor.

SİZE GÖRE ‘GÜVENİLİR BİR ORTAK’ İLE GELECEK NASIL KURULUR?
SİZE GÖRE ‘GÜVENİLİR BİR ORTAK’ İLE GELECEK NASIL KURULUR? Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 1005 kez okundu.

Teması ‘ortaklık’ olarak belirlenen ve katılımcıları ortaklık kavramının mimarlığa yansımasını sorgulatmak için yola çıkan yarışmanın son başvuru tarihi ise 16 Nisan Pazartesi.

144 yıllık deneyimini arkasına alarak ürünler geliştiren Geberit,Arkitera Seyahat Bursuprogramıyla öğrencilere destek olmaya devam ediyor.

2017’den itibarenGeberit sponsorluğunda düzenlenen Arkitera Seyahat Bursu’nun2018 teması,Geberit’in bu yılki mottosu ile pararel olmak üzere ‘Ortaklık’ olarak belirlendi.‘Ortaklık’ kavramınıdetaylarıyla irdeleyecek yarışma kapsamında Arkitera;öğrencilerdenortaklık kavramının mimarlığa yansımasını sorgulayan bir rota belirlemesiniisteyecek. 20 – 25 yaş arasındaki mimarlık, şehir ve bölge planlama, iç mimarlık, peyzaj mimarlığı ve çevre tasarımı bölümü öğrencilerine ve mezunlarına verilecek bursun jüri koltuğunda bu yıl ünlü mimar Gökhan Avcıoğlu da yer alıyor.

‘Arkitera Seyahat Bursu 2018’ kapsamında Arkitera ve Geberit bursiyer adaylarından; dünyanın ve/veya Türkiye'nin çeşitli yerlerindeki gezi planları hazırlamalarını bekliyor. Ve değerlendirme kriterleri olarak;

Öğrencilerin bireysel gelişimine katkı sağlamasına,

Bursiyerin sunacağı bütçenin ekonomik olmasına,

Ve içeriğin tüm platformlarda zenginleştirilmesine bakılıyor.

Katılımcıları ortaklık kavramının mimarlığa yansımasını sorgulatmak için yola çıkan yarışmanın son başvuru tarihi ise 16 Nisan Pazartesi.

Bursiyerler yarışma hakkında detaylı bilgiye www.seyahatbursu.comadresinden ulaşabilirler.

Geberit Hakkında: Temelleri 1874 yılında Albert Gebert tarafından atılan Geberit, 1905 yılında ahşap dış kaplamalı ve kurşun armatürlü ilk rezervuarı çalışır hale getirerek ve 1912 yılında patentini alarak tüm dünyada faaliyet gösteren Geberit Grup, Avrupa’da sıhhi tesisat sektörünün lideri konumundadır. Sıhhi tesisat ve vitfifiye alanlarında, özellikle merkez Avrupa’da hemen hemen tüm ülkelerde sektör lideri olarak varlığını devam ettiren Geberit 6 tanesi denizaşırı ülkelerde olmak üzere 30 üretim tesisine sahiptir. Genel merkezi İsviçre’de, Rapperswil-Jona’da bulunan şirket, 40 ülkede, 12,000 çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Geberit, 2015 yılında 2,8 milyar CHF net satış açıklamıştır.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bafra cezaevinde firar!!
Bafra cezaevinde firar!!
VEKİL YILMAZ ESTONYA SAVUNMA BAKANI JÜRİ LUİK'İ AĞIRLADI
VEKİL YILMAZ ESTONYA SAVUNMA BAKANI JÜRİ LUİK'İ AĞIRLADI