TEKKEKÖY BELEDİYE BAŞKANI HASAN TOGAR, ‘’SORUMLULUKLARIMIZ KAT KAT ARTMIŞTIR’’

Cumhur ittifakının çizgisinde üzerimize düşen görevleri layıkıyla yerine getireceğiz” dedi. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle düzenlen AK Parti Samsun Milletvekili tanıtım toplantısının ardından tekrar Tekkeköy Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Hasan Togar, “Omuzlarımıza yüklenen görevin bilincindeyiz.

TEKKEKÖY BELEDİYE BAŞKANI HASAN TOGAR,  ‘’SORUMLULUKLARIMIZ KAT KAT ARTMIŞTIR’’
TEKKEKÖY BELEDİYE BAŞKANI HASAN TOGAR,  ‘’SORUMLULUKLARIMIZ KAT KAT ARTMIŞTIR’’ Kızılırmak Gazetesi

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımlarıyla cumartesi günü Yaşar Doğu Spor Salonunda gerçekleştirilen Samsun Adayları Tanıtım Toplantısı ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

31 Mart yerel seçimleri için yeniden aday gösterilmesi ile ilgili düşüncelerini açıklayan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, "Milletin gönlünde kurulan taht kuran Cumhur İttifakı'nın Tekkeköy Belediye Başkanlığı adayı olarak gösterilmem sorumluluklarımızı kat kat arttırdı. Bugüne kadar ilçemiz ve şehrimiz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Bundan sonrada omurlarımızdaki yükün ve bize verilen onurlu görevi en iyi şekilde icra ederek bayrağı yarınlara taşıyacağız. Beni Cumhur ittifakının Tekkeköy Belediye Başkan adayı olarak gösteren başta Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Genel Başkan Yardımcımız Çiğdem Karaaslan’a, Milletvekillerimiz Yusuf Ziya Yılmaz, Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı ve Ahmet Demircan’a, partimizin aday tespitinde çalışan tüm kurul üyelerine, İl Başkanımıza ve AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Adayımız Mustafa Demir'e teşekkür ediyorum." dedi.

"Cumhur İttifakı ile fark yaratacağız"

Cumhur İttifakının ülkenin geleceği için büyük önem arz ettiğini ifade eden Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, "Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın her fırsatta ifade ettiği gibi 'gönül belediyeciliği' ile herkesi ve her kesimi kucaklamaya devam edeceğiz. Cumhur ittifakı kendini ülkesine ve hizmete adamış millete efendi değil hizmetkar olan gönül erlerinin milletinden aldığı güçle ülkesini yarınlara taşıyacaktır. Rabbim bizleri mahcup etmesin. 31 Mart'ta yapılacak olan seçimlerin hayırlara vesile olmasını dileklerimle, Cumhur İttifakı'nın tüm adaylarına başarılar diliyorum." diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKANIMIZIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI.
BAŞKANIMIZIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI.
600 yıllık geleneğe korana engel olamadı
600 yıllık geleneğe korana engel olamadı