TSYD ÜYELERİNE MEDİCANA DESTEĞİ

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Sivas Şubesi ile MEDİCANA Sivas arasında düzenlenen protokol çerçevesinde TSYD üyeleri MEDİCANA Hastanesinden indirimli olarak yararlanacak. Türkiye Spor Yazarları Derneği Sivas Şube Başkanı Kemal Çağlayan ve Yönetim Kurulu üyeleri MEDİCANA Sivas Genel Müdürü Şerafettin Demiray'ı ziyaret ederek, üyelere yönelik sağlık desteği ile ilgili protokol imzaladı.

TSYD ÜYELERİNE MEDİCANA DESTEĞİ
TSYD ÜYELERİNE MEDİCANA DESTEĞİ Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 1056 kez okundu.

Sağlık sektöründe Türkiye'nin önemli  isimlerinden MEDİCANA 'dan TSYD üyelerinin indirimli yararlanabilmesi amacıyla  destek vereceklerini dile getiren MEDİCANA Genel Müdürü Şerafettin Demiray " MEDİCANA Sivas  olarak  Türkiye Spor Yazarları Derneği Sivas Şubesi ile yaptığımız protokol gereği üyeler  hastanemizden   % 20 indirimli olarak yararlanacaklar " dedi.

SİVAS'A ÖZEL CHECK-UP

MEDİCANA Sivas Hastanesi Genel  Müdürü Şerafettin Demiray, TSYD Sivas Şubesi  ile yapılan protokole  ek olarak, sadece Sivas'ta bulunan TSYD üyelerine bir defaya mahsus   ücretsiz  olarak Check-Up  hizmeti vereceklerini de sözlerine ekledi.

MEDİCANA'YA TEŞEKKÜR

TSYD Sivas Şube Başkanı Kemal Çağlayan, düzenlenen protokolün ardından yaptığı açıklamasında  " Türkiye'nin  sağlık sektöründe öncü isimlerinden birisi olan MEDİCANA'ya  Türkiye Spor Yazarları Derneği mensuplarına yönelik verdiği  sağlık desteğine teşekkür  ederiz. " dedi ve  günün anısına MEDİCANA Sivas Genel müdürü Şerafettin Demiray'a  plaket takdim etti.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra cezaevinde firar!!
Bafra cezaevinde firar!!