TÜRKİYE İLE ÜRDÜN ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Türkiye ile Ürdün arasında iki ülkenin gençleri ve gençlik kuruluşları arasındaki ilişkileri geliştirme ve daha üst seviyelere çıkarma noktasında iş birliği protokolü imzalandı.

TÜRKİYE İLE ÜRDÜN ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI
TÜRKİYE İLE ÜRDÜN ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 246 kez okundu.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu,ve Ürdün Gençlik ve Kültür Bakanı Mohammed Abu Rumman, iki ülke arasında gençlik alanında iş birliği protokolünü imzaladı.

Bakan Kasapoğlu’nun daveti üzerine  beraberindeki heyetle birlikte Türkiye’ye gelen Mohammed AbuRumman,Gençlik ve Spor Bakanlığı Uluslararası Organizasyonlar ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü koordinasyonunda hazırlanan program çerçevesinde bir dizi ziyaret ve etkinliğe katıldı.

Ürdün Gençlik ve Kültür Bakanı Sayın Mohammed Abu Rumman, ziyareti kapsamında Bakan Kasapoğlu ile de bir araya geldi. Samimi bir ortamda gerçekleşen ikili görüşmenin ardından düzenlenen törenle iki ülke arasında gençlik alanında bir işbirliği anlaşması imzalandı.

Protokole göre, iki ülkenin gençleri ve gençlik kuruluşları arasındaki ilişkileri geliştirme ve daha üst seviyelere çıkarma noktasında resmi boyutta çalışmalar yürütülecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BNM CUP KARTON BARDAK İMALATI VE SATIŞI
BNM CUP KARTON BARDAK İMALATI VE SATIŞI
"Sizede zamanı unutturacak kadar keyif veren şeyleri bulmak istiyorsanız bize katılmalısınız "