YAKAKENT BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN KIYMA, “DURUŞUMUZ VE KARARLILIĞIMIZ DEVAM EDECEK”

31 Mart yerel seçimlerinde yüzde 57,59 oy alarak yeniden seçilen Yakakent Belediye Başkanımız Hüseyin Kıyma’ya, belediyemiz birim müdürleri ve personeli “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundular

 YAKAKENT BELEDİYE  BAŞKANI HÜSEYİN KIYMA,  “DURUŞUMUZ VE KARARLILIĞIMIZ DEVAM EDECEK”
 YAKAKENT BELEDİYE  BAŞKANI HÜSEYİN KIYMA,  “DURUŞUMUZ VE KARARLILIĞIMIZ DEVAM EDECEK” Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 1260 kez okundu.

Yakakent Belediyesi’nde ikinci dönemini yaşayacak olan Başkanımız Hüseyin Kıyma, belediye hizmet binasına gelişinde çalışanlarının sevi gösterileriyle karşılaştı.

Belediye birim müdürleri ve işçileriyle bir süre sohbet ederek, istek ve sorunlarını dinleyen Başkan Kıyma, ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Kendisine gösterilen sevgiye alkışla karşılık veren Kıyma, örnek bir belediyecilik hizmeti sonrası Yakakent’liler tarafından bir kez daha seçildiğini söyledi.

Samsun genelinde en yüksek oyu alan belediyelerden biri olmanın mutluluğunu yaşadığını ifade eden Başkanımız, “Oldukça başarılı bir 5 yıldan sonra ikinci bir dönem daha birlikteyiz. Bu başarının tek başına benim değil, tüm çalışanlarımızın olduğunu her ortamda dile getirmiştim. Kazanmış olmaktan elbette mutluyum ama en büyük mutluluğum oldukça farklı bir biçimde seçimi kazanmış olmaktır. İlimizde en yüksek oyu alan belediyelerden birisi olduk.

Burada partililerimizin çok büyük başarısı var ama başka partilere gönül vermiş arkadaşlarımızın da desteği var. Bunun farkında olarak herkesin belediye başkanı olacağım. Geçen dönemden daha kolay bir belediyecilik yapacağımıza inanıyorum. Halkımızla çalışanlarımızla iç içe bir belediyecilik hizmeti sunmaya çalıştık.” dedi.

Son derece demokratik bir seçim süreci yaşadıklarını vurgulayan Başkan Kıyma, kendisine oy veren vermeyen tüm Yakakentlilere teşekkür etti.

Bugüne kadar yaptığı hizmetlerin taçlanacağı bir dönemin kendilerini beklediğini belirten Başkanımız, “Güzel bir seçim geçirdik. Her yerden yaşlılar çocuklar dahil destek verdi ve tam da tahmin ettiğimiz bir sonuç geldi. Birçok şeyi halkımıza kazandırdığımıza inanıyorum. Birincisi daha kurumsal bir yönetimimiz var. İkincisi ise hiç kimse kendi ya da siyasal kimliğine dayanarak rant sağlamayı aklından geçirmeyecek. Hem siyasi hem de diğer konularda belli bir duruşu gösterdiğimize ve başarı sağladığımıza inanıyorum. Bu duruşumuz ve kararlılığımız devam edecektir; çalışanı, memuru ve yöneticileri ile örnek bir belediye olacaktır. İnsanların özgür olması çok önemli. İnsan özgür olursa daha başarılı olacaktır. Örnek bir belediyecilik yaptık. Bu nedenle herkese yürekten teşekkür ederim.” diye konuştu.

Daha sonra destek veren tüm çalışanlarına teşekkür eden Başkan Kıyma, 5 yılda daha huzurlu ve mutlu bir çalışma dönemi geçirmek istediklerini ifade etti.

Haber Muhabir : Ezgi Ünlü

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra cezaevinde firar!!
Bafra cezaevinde firar!!