YAZIN İDRAR YOLU ENFEKSIYONLARINA DİKKAT !

Havuz Ve Deniz Mevsiminin Açılmasıyla Hem Yetişkinleri Hem De Çocuklar İçin Tehlike Çanları Çalıyor.

YAZIN  İDRAR YOLU ENFEKSIYONLARINA DİKKAT !
YAZIN  İDRAR YOLU ENFEKSIYONLARINA DİKKAT ! Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 1680 kez okundu.

Bu Mevsimde En Sık Görülen Rahatsızlıkların Başında İdrar Yolu Enfeksiyonları Geliyor. İdrar Yolu Enfeksiyonuna Karşı Neler Yapılmalı? Doğal Yolla Korunmak Mümkün Mü?

 

Uzmanlar İdrar Yolu Enfeksiyonlarının Yaz Aylarıyla Birlikte Çoğaldığına, Bu Şikayetle Gelen Hasta Sayısında Da Ciddi Bir Artış Yaşandığına Dikkat Çekiyor. Çünkü Yüzme Havuzları Ve Kirli Denizler, Özellikle Kadınlarda Ve Çocuklarda İdrar Yolu Enfeksiyonlarına Neden Olabiliyor. İdrar Yolu Enfeksiyonuna Karşı Sağlıklı Beslenme, Bol Sıvı Tüketiminin Gerekliliğinin Altını Çizen Uzmanlar, Besin Takviyeleri Kullanımının Önemini De Vurguluyor.  

 

Türkiye’nin İlk Sağlıklı Yaşam Markası Zade Vital, İdrar Yolu Enfeksiyonlarına Karşı Çocuklar Ve Yetişkinlere Yönelik Olarak Geliştirdiği Ve Gmp Standartlarında Ürettiği Sistifix Şurup Ve Kapsül Ürünleri İle Doğal Yollarla Yardımcı Oluyor.

 

4-18 Yaş Arası Çocuklar, Gençler Ve Yetişkinlerde İdrar Yolu Enfeksiyonlarına Karşı Türkiye’deki İlk Şurup

 

Turna Yemişi Ekstresi, D-Mannoz, Vitamin C İçeren Takviye Edici Gıda Sistifix Şurup;

 

İçeriğinde Bulunan Cranberry (Turna Yemişi) Sayesinde İdrar Yolunda Bulunan Bakterilerin İdrar Kesesi Duvarına Tutunmasını Önler Ve İdrarı Asitleştirerek Bakterilerin Yok Edilmesine Destek Olur.

 

D-Mannoz Ve C Vitamini Bakterilerin Üremesini Ve Yapışmasını Engeller, Bu Sayede Özellikle Kadınlarda Sıklıkla Karşılaşılan İdrar Yolu Enfeksiyonlarının Önlenmesinde Kullanılabilir Ve Tedaviye Yardımcı Olabilir.

 

Kronik Sistit Problemlerinde Yardımcı Olarak Günde İki Kez 2 Tatlı Kaşığı (10ml), Akut Sistit Problemlerinde Yardımcı Olarak Günde 3 Kez İki Tatlı Kaşığı (10ml) Şeklinde Ve Yemeklerden 1 Saat Sonra Kullanılması Tavsiye Edilmektedir. Lezzetli Ve Hafif Tadı İle Çocukların Keyifle Tüketmesini Sağlar, Yetişkinler Tarafından Da Kullanılabilmektedir.

 

Yetişkinlerde İdrar Yolu Enfeksiyonlarına Karşı: Turna Yemişi Ekstresi, Ada Çayı Ekstresi  D-Mannoz, Vitamin C İçeren Takviye Edici Gıda Sistifix Sert Kapsül

 

Turna Yemişi Ekstresi, Adaçayı Ekstresi, D-Mannoz Ve C Vitamini İçeren Takviye Edici Gıda Sistifix;

 

Turna Yemişi (Cranberry) İle  İdrar Yolunda Bulunan Bakterilerin İdrar Kesesi Duvarına Tutunmasını Önleyip İdrarı Asitleştirerek Bakterilerin Yok Edilmesine Destek Olabiliyor. 

Adaçayı İle (Salvia Officinalis) Ağrıyı Azaltmaya Yardımcı Olabiliyor.

D-Mannoz Ve C Vitamini İle Bakterilerin Üremesini Ve Yapışmasını Engelleyerek Hem İdrar Yolu Enfeksiyonlarının Önlenmesine Hem De Tedaviye Yardımcı Oluyor.

 

Kronik Sistit Problemlerine Destek Olarak Öğün Aralarında Günde 2 Kapsül, Akut Sistit Problemlerine Destek Olarak Öğün Aralarında Günde 3 Kapsül Kullanılabilen Sistifix Sert Kapsül’ün, Yemeklerden 1 Saat Sonra Alınması Tavsiye Edilmektedir. Zade Vital Sistifix Kapsülleri, Bitkisel Olmaları İle De Vegan Ve Vejetaryen Kullanıma Uygundur.  Sistifix Kapsülleri İçerdiği Adaçayı Nedeniyle 18 Yaş Altı Gençlerin Ve Çocukların Kullanımına Uygun Değildir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra Belediyesinin Sokak Hayvanlarına Olan İlgisi Gözlerden Kaçmadı!
Bafra cezaevinde firar!!
Bafra cezaevinde firar!!