YILPORT SAMSUNSPOR YÖNETİM İ DOLGU SAHASINI İNCELEDİ

Yılport Samsunspor altyapısının tesisleşme hamlesi için Yönetim Kurulu üyelerimiz Mehmet Hayri Şen ve İshak Memişoğlu Samsun – Ordu Karayolu üzerindeki Petrol Ofisi Dolum Tesisleri’nin arkasında bulunan Toprak Döküm Sahası’nda incelemede bulundu.

 YILPORT SAMSUNSPOR YÖNETİM İ DOLGU SAHASINI İNCELEDİ
 YILPORT SAMSUNSPOR YÖNETİM İ DOLGU SAHASINI İNCELEDİ Kızılırmak Gazetesi
Bu içerik 243 kez okundu.

Yönetim Kurulu üyeleri  Mehmet Hayri Şen ve İshak Memişoğlu, Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı’na görevli Maden Mühendisi Bülent Karaman ile birlikte Petrol Ofisi Dolum Tesisleri’nin arkasındaki Toprak Döküm Sahası’nda yapılması gereken tahkikat ve dolgu seviyelerini inceledi.

Yöneticilerimiz, Pazartesi günü Samsun Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ile bir araya gelerek toplantı yapacak. Bu toplantıda dolgu sahasına planlanan proje incelenip, antrenman sahaları ve yapılması gerekenler masaya yatırılacak.

12 adet futbol sahası yapılması planlanan alanda, tesis çevresindeki tahkimat, futbol antrenman ve müsabaka sahaları, açık ve kapalı tribünler, soyunma odaları ve tesisler, toplantı salonları, saha perdeleri, rüzgar tribünleri ve rejeneratif enerji trafoları ile peyzaj alanları projelendirilecek.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BNM CUP KARTON BARDAK İMALATI VE SATIŞI
BNM CUP KARTON BARDAK İMALATI VE SATIŞI
"Sizede zamanı unutturacak kadar keyif veren şeyleri bulmak istiyorsanız bize katılmalısınız "