YORGUN BİR BEDEN İLE UYANMAYA SON VERİN

Doğru bir yatak vücudun doğal omurga eğrisinin korunmasına yardımcı olurken, yanlış seçilmiş bir yatak kaslar, sinirler ve damarlar üzerine baskı yaparak bel ve sırt ağrılarına neden olur.

YORGUN BİR BEDEN İLE UYANMAYA SON VERİN
YORGUN BİR BEDEN İLE UYANMAYA SON VERİN Kızılırmak Gazetesi

. Bağımsız hareket eden yaylar sayesinde vücut basıncının eşit dağılımını sağlayan Serenity ile Bambi Yatak, kullanıcısına hiç yaşamadığı bir uyku deneyimi sunmanın ötesinde yorgun uyandığınız sabahları geride bırakmanıza eşlik ediyor.

 

Bilindiği üzere, uyku vücudun dinlenmesi için çok gereklidir. Bu esnada enerji depolanır, metabolizma yavaşlar ve vücut dinlenmeye çekilir. Doğru bir yatak vücudun doğal omurga eğrisinin korunmasına yardımcı olurken yanlış seçilmiş bir yatak kaslar, sinirler ve damarlar üzerine baskı yaparak bel ve sırt ağrılarına neden olur. Bu farkındalıkla Bambi Yatak mühendisleri tarafından son teknoloji kullanılarak tasarlanan Serenityyatak, uyku ve dinlenme kalitenizi maksimum düzeye taşıyor.

 

Birbirinden bağımsız torbalar içinde paketlenen yaylardan oluşan paket yay sistemiyle tasarlanan Serenity, vücudun farklı ağırlık noktalarını ayrı ayrı destekleyerek kullanıcını üst düzey uyku deneyimiyle buluşturuyor. Yüksek yoğunluğa sahip ekstra konfor pedi ve diğer üstün kaliteli malzemeleri sayesinde Serenity, kullanıcısını konforla buluşturuyor. HyperSoft sünger ile doğal, kaliteli ve sağlıklı bir uykunun yolunu açan Serenityile yorgun uyanılan sabahlar son buluyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKANIMIZIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI.
BAŞKANIMIZIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI.
600 yıllık geleneğe korana engel olamadı
600 yıllık geleneğe korana engel olamadı