İSTANBUL BAFRASPOR KULÜBÜ BAŞKANI MURAT YILDIZ,

'’BAFRA SEVDALISI OLARAK SAMSUN’UN İSTANBUL’DAKİ TEK TEMSİLCİSİ OLAN İSTANBUL BAFRASPOR’UN BAYRAĞINI TAŞIMAKTAN GURUR DUYUYORUM’’

Bafraspor-1Samsun’un İstanbul’da tek futbol kulübü olma özelliğini taşıyan ve İstanbul Bafra Dernekler Federasyonu (BADEF) bünyesinde bulunan İstanbul Bafraspor Kulübü 17 Temmuz 2024 çarşamba günü akşamı saat 20.00’de 2024-2025 sezonu buluşma gecesi düzenliyor.

Program İşletmeciliğini Bafralı Kerim Şahin’in yaptığı İstanbul Küçükçekmece’de bulunan MODA DÜĞÜN DAVET SALONUNDA yapılacak .

Birlik ve beraberlik gecesi ile ilgili Bafralı iş insanı BAFRA LİGHTİNG Yönetim Kurulu Başkanı, İstanbul Bafraspor Kulübü Başkanı Murat Yıldız yaptığı açıklamada,’’ Samsun’un İstanbul’da tek futbol kulübü olma özelliğini taşıyan İstanbul Bafraspor Kulübümüz 17 Temmuz 2024 çarşamba günü akşamı saat 20.00’de 2024-2025 sezonu buluşma gecesi düzenliyor. Program İşletmeciliğini Bafralı Kerim Şahin hemşerimiz, kardeşimizin yaptığı İstanbul Küçükçekmece’de bulunan MODA DÜĞÜN DAVET SALONUNDA yapılacak .

17 Temmuz’da İstanbul’da İstanbul Bafraspor Rüzgarı Esecek

İstanbul Bafraspor Kulübü hepimizin kulübüdür. Samsun'un İstanbul'daki futbol branşındaki tek temsilcisidir.

Gerek yönetimimizde gerekse istişare kurulunda Samsun'un tüm ilçelerinden arkadaşlarımız bulunmakta olup, 9 branşta 400 lisanslı futbolcumuz, ülkemizin 67 şehrinden Türkiye mozaiğini oluşturan tek futbol kulübüyüz.

Bafra sevdalısı olarak Samsun’un İstanbul’daki tek temsilcisi olan İstanbul Bafraspor’un bayrağını taşımaktan gurur duyuyorum. İstanbul Bafraspor yönetiminde bugüne kadar yaptıkları kıymetli çalışmaları için geçmiş dönem başkanlarımız ve yönetimlerine şahsım ve yönetimim adına teşekkür ederiz.

Bafra ilçesi adına güzel izlenimler bırakmak şahsım ve yönetimimle canla başla mücadelesini vermeye hazırız. Gençlerimizin spor aktivitelerinde bulunmasını aile bireyleri olarak desteklenmesi için çalışmalar yapmaya hazırız.

Farkındalığın farkına varmanızı, Bafralılar olarak örnek bir gençlik toplumu oluşturmak gerekmektedir. Herkesin duyarlı bir birey olması dileğiyle.’’diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: Ezgi ÜNLÜ