Yirmi yıllık kamu hizmetimizin ardından siz değerli hemşehrilerimize hizmet etmenin bir başka yolu olan siyaseti tercih ederek, gönülden bağlı bulunduğum AK Parti’den Bafra Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunda bulunarak 21 Kasım 2023 tarihinde parti binamız önünde siz değerli dostlarımızın katılımı ile aday adaylığı açıklamamızı gerçekleştirdik.

Büyük bir coşku ve yoğun bir katılım ile gerçekleştirdiğimiz adaylık açıklamamızın ardından, gece gündüz demeden, dur durak bilmeden, cadde cadde, sokak sokak dolaşarak, almadık gönül sıkılmadık el bırakmadan, kırmadan kırılmadan gönülden gönüle bir yol inşa ettik.

İki aylık çalışmamız sürecinde sizlerin büyük bir teveccühü ile karşılaştık ve buna layık olmak için elimizden gelenin en iyisini yapma gayreti içerisinde olduk.

Yine bu süreçte temayül,anket ve çalışmalarımızda bizlerden desteğini esirgemeyen başta siz değerli hemşehrilerime, AK Parti teşkilatlarımıza, Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatlarımıza, Muhtarlarımıza, Sivil Toplum Kuruluşları’na, iş insanlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum.

Niyet hayr akıbet hayr diyerek revan olduğumuz bu yolda, milletimize hizmet etmenin bir bayrak yarışı olduğu bilinciyle hareket ederek, bu gün talip olduğumuz bu göreve yarın bir başkası uygun görüldüğünde tabii olacağımızı her fırsatta dile getirdik.

Bu düstur ile hangi görevde olursak olalım her daim Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde milletimize hizmetkâr olmaktan asla geri durmayacağız.

Dolayısıyla bu gün geldiğimiz noktada AK Parti Genel Merkezimizin yapmış olduğu çalışmalar ve değerlendirmeler sonucunda mevcut Başkanımız Sayın Hamit Kılıç yeniden aday gösterilmiştir. Bu hizmet yarışında kendisini tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyor, şehrimiz için hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum, dedi.

Editör: Yunus Koncak