"Bafra 1988 FK ile Havza Belediyespor, maç boyunca birbirine üstünlük kuramadı ve başladığı gibi 0-0 eşitlikle sona erdi. Süper Amatör Ligi'nin 7. haftasında B Grubu'nda oynanan karşılaşmayı hakemler Erdem Mertoğlu, Mehmet Şenkaya ve Afakan Kılıç yönetti. Ev sahibi Bafra 1988 FK, Bafra Şehir Stadyumu'nda Havza Belediyespor'u konuk etti.

Bafra 1988 FK ile Havza Belediyespor, maçı eşitlikle sona erdi
Bafra 1988 FK'nın kadrosu şu şekildeydi: Furkan, Kadir Can (C), Hayati, Ramazan, Enes, Üveys, Utku, Burak, Berke, Halim ve Orhan. Teknik direktörleri Erdoğan Er'di. Yedekler arasında Gürkan, Murat, Sefa, Melih, Ceyhun, Arda, Cemal, Gökdeniz, Berkay ve Aris bulunuyordu.

Bafra 1988 FK ile Havza Belediyespor, maçı eşitlikle sona erdi
Havza Belediyespor'un kadrosu ise şu şekildeydi: Sezer, Deniz, Buğra, Seyit Ahmet (C), Tuncay, Ufuk, Abdullah, İzzet, Serhat, Tahir ve Şaban. Teknik direktörleri Mustafa Şakar'dı. Yedekler arasında Onur, Mahmut, Arda, Furkan, Yusuf ve Rahman yer alıyordu.

Bafra 1988 FK ile Havza Belediyespor, maçı eşitlikle sona erdiMaçın ilk yarısına orta hakem Erdem Mertoğlu'nun düdüğüyle başlandı. İki takım da temkinli bir oyun sergiledi. Bafra 1988 FK, Hayati, Berk, Orhan ve Halim Boşnak ile tehlikeli pozisyonlar yaratırken, Havza Belediyespor da Tahir, Şaban ve İzzet ile gol arayışındaydı. Ancak ilk yarıda gol sesi çıkmayınca takımlar 0-0 berabere soyunma odasına girdi.
İkinci yarıda her iki takım da tutuk bir başlangıç yaptı. Ancak Havza Belediyespor, etkili olmaya çalıştı. 57. dakikada Tuncay'ın etkili frikik şutuna Furkan gol izni vermedi. Kalede devleşen Furkan, 60. dakikada Talat'a da gol şansı tanımadı.

Bafra 1988 FK ile Havza Belediyespor, maçı eşitlikle sona erdi
Bafra 1988 FK, Havza Belediyespor kalesinde Halim Boşnak ile tehlike yaratmaya çalışırken, Orhan, Berke ve Burak ile pozisyonlar buldu ancak golle sonuçlandıramadı. Maçın son dakikalarında her iki takım da yakaladığı fırsatlardan yararlanamayınca karşılaşma 0-0 berabere tamamlandı. Böylelikle her iki takım da birer puanla sahadan ayrıldı. Bafra 1988 FK bu beraberlikle puanını 7'ye yükseltti."

Mehmet ÜNLÜ

Bafra 1988 FK ile Havza Belediyespor, maçı eşitlikle sona erdi

Editör: Ümit Ceylan