Başkan Hamit Kılıç’ın talimatıyla öğrencilere, sabah namazı sonrası cemaate yapılan çorba ikramı, ilçede Pazartesi ve Perşembe günleri kurulan Pazar yerlerinde esnaf ve vatandaşlar ile sürdülüyor.

Bafra Beledi̇yesi̇ Yüreklere Dokunmaya Devam Edi̇yor (8)-1Sosyal Yardım İşileri Müdürlüğü bünyesinde bulunan Aşevi’nde hazırlanan sıcak çorbalar  vatandaşların yoğun olarak bulunduğu Pazar yerlerinde ikram ediliyor. İkramlar vatandaş ve esnaflar tarafından memnuniyetle karşılanıyor.

Bafra Beledi̇yesi̇ Yüreklere Dokunmaya Devam Edi̇yor (7)-1Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada “Çorba ikramımıza havaların soğuması ile birlikte her iki Pazar yerimizde devam ediyoruz. Pazarda bulunan esnaflarımız ve pazara gelen vatandaşlarımızın memnuniyeti ve mutluluğu herşeyin üzerinde” dedi

Bafra Beledi̇yesi̇ Yüreklere Dokunmaya Devam Edi̇yor (6)VATANDAŞLARDAN TEŞEKKÜR

Sabahın ilk ışıklarında güne Bafra Belediyesi’nin sıcak çorbası ile başlayan esnaf ve vatandaşlar ise kendilerine sunulan ikram karşısında Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç ve ekibine teşekkür ettiler.

Bafra Beledi̇yesi̇ Yüreklere Dokunmaya Devam Edi̇yor (4)

Bafra Beledi̇yesi̇ Yüreklere Dokunmaya Devam Edi̇yor (3)

Bafra Beledi̇yesi̇ Yüreklere Dokunmaya Devam Edi̇yor (2)-1Bafra Beledi̇yesi̇ Yüreklere Dokunmaya Devam Edi̇yor (1)-1

Kaynak: Ezgi ÜNLÜ