Bafra belediyesi Cumhuriyet Bisiklet Turu Bu Yıl Bambaşkaydı Foto Galeri: Bafra belediyesi Cumhuriyet Bisiklet Turu Bu Yıl Bambaşkaydı

Cumhuriyet'in kuruluşunun 100. yılı kutlamaları kapsamında "Bisikletini Al Gel, Sağlık İçin Pedalla" sloganıyla düzenlenen etkinlik öncesi Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç tüm katılımcıların bayramını kutladı.

Bafra belediyesi Cumhuriyet Bisiklet Turu Bu Yıl Bambaşkaydı

15 Temmuz Demokrasi Meydanı’ndan Belediye Başkanı Hamit Kılıç'ın startıyla başlayan bisiklet turu Atatürk Bulvarı, Gençlik Caddesi, Hükümet Caddesi, Cumhuriyet Meydanı, Belediye Caddesi, Alaçam Caddesi. Samsun-Sinop Yolu güzergahını takip ederek yine Kızılırmak Sedde Parkında sona erdi.

Bafra belediyesi Cumhuriyet Bisiklet Turu Bu Yıl Bambaşkaydı

Bafra, Kızılırmak Sedde Parkı’nda son buldu. Başkan Kılıç, bisikletiyle alana gelen vatandaşlarla sohbet edip fotoğraf çektirdi. Tura katılan bisikletçilere meyve suyu ve kek ikram etti.

Bafra belediyesi Cumhuriyet Bisiklet Turu Bu Yıl Bambaşkaydı

Vatandaşların bayramını kutlayan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Büyük bir mutluluk ve ilk gün heyecanıyla kutladığımız Cumhuriyet Bayramımızı ülkemizin tamamında olduğu gibi Bafra’mızda da farklı etkinliklerle yaşıyoruz. Bafra Belediyesi olarak bizler de Cumhuriyet Bayramı’na özel olarak hayata geçirdiğimiz ve geleneksel hale getişrdiğimiz Bisiklet Turumuzu Cumhuriyetimizin 100. Yılında bambaşka bir sevinç ve coşku ile gerçekleştirdik. Bu vesile ile ben tüm vatandaşlarımzıın Cumhuriyet Bayramını bir kez daha kutluyor tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyorum” dedi.Bafra belediyesi Cumhuriyet Bisiklet Turu Bu Yıl Bambaşkaydı

Protokol üyeleri tarafından bisiklet turuna katılanlar arasında çekilen kurada 5 adet bisiklet ve 5 adet bisiklet kaskı ödül olarak verildi.

Gerçekleştirilen kuıra çekiminde Affan Köse, Umut Aydın, Alperen Hancı, Nuri Aydın, Alperen Aydın bisiklet, Ahmet Yaman Ertan, Ömer Selçuk Kurt, Yiğit Çalışkan, Yunus Emre Özçelik, Yağmur Ermiş ise kask ödülü kazandı.

Bafra Belediyesi 5. Cumhuriyet Bayramı Bisiklet Turu etkinliği Bafra Halk Eğitim Merkezi Türk Halk Oyunları Topluluğu gösterileri ve tarihi Çetinkaya Köprüsü manzaralı hatıra fotoğrafları çekiminin ardından sona erdi.

Bafra belediyesi Cumhuriyet Bisiklet Turu Bu Yıl Bambaşkaydı