Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner ve yönetimi, Galericiler Sitesi Başkanı Şükrü Çelikel ve yönetimi ile İğdir Boyu Yaşatma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Adem Çakır ve beraberindeki heyet Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, ziyaretlerden memnuniyetini dile getirdi

Bafra’da “Gerçek Belediyecilik” ilkesiyle bir kez daha tarih yazmak için aday gösterilen Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, ziyaretlerden memnuniyetini dile getirerek “Nazik ziyaretlerinden dolayı bütün başkanlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bizler bu millete hizmetkâr olmaya geldik.

“İnsan öncelikli hizmet odaklı” anlayışımız doğrultusunda ilerlemeye devam edeceğiz.

“İnsan öncelikli hizmet odaklı” anlayışımız doğrultusunda geliştirdiğimiz yönetim anlayışımız ile hemşehrilerimizin huzur ve mutluluğunu her zaman gözettik, gözetmeye devam edeceğiz. İlçemizin her kesiminde çalışan, çalışmayan bütün hemşehrilerimizle bu yolu yürümeye talibiz. Bafra’mız için yapacağımız daha çok işimiz var.

Bafra’mız için yapacağımız daha çok işimiz var.

Gerçekleştireceğimiz çok hayalimiz, çok projemiz var.  Tevazu, samimiyet, gayret ve aziz milletimizden aldığımız güç ile Bafra’mızı ilmek ilmek güçlü yarınlara taşımakta hazırız kararlıyız. 5 yıl önce bize verilen bu bayrağı aldığımız yerden daha ileriye götürmek için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Galericiler Sitesi.jfifİğdir Boyu Yaşatma ve Yardımlaşma Derneği  (1).jfifİğdir Boyu Yaşatma ve Yardımlaşma Derneği  (2).jfifZiraat Odası  (1).jfifZiraat Odası  (3).jfif

Kaynak: Mehmet ÜNLÜ