Çarşambalılar Derneği Türk Sanat Müziği Korusu gelenekselleşen konserini Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’nde gerçekleştirdi. Çarşambalılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Avni Özdemir konser açılışında yaptığı konuşmada konserin hazırlık sürecinde emeği geçen başta Şef Vehbi Tezcan olmak üzere tüm koro üyelerine ve katılım gösteren sanatseverlere teşekkür etti.

Gerçekleştirilen konserlerin tüm müzikseverleri bir araya getirmesinden dolayı duyduğu mutluluğu ve memnuniyeti ifade eden Özdemir, “Derneğimiz sanatseverlerin bir araya geldiği, sevilen müziklerin bir arada söylendiği, Samsun’da gerçekleştirilen kültürel etkinliklerin başı çektiği bir dernek olarak misyonunu her zaman korumaya devam etmektedir. Üyelerimizi ve sanatseverleri ortak bir noktada buluşturan etkinliklerin sürdürmeye devam edeceğinin bilgisini vermekten kıvanç duyuyorum. Bugün burada bizimle olan başta Şef Vehbi Tezcan olmak üzere tüm koro üyelerine, dernek üyelerimize ve katılımcılara sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum” dedi.

Çarşambalılar Derneği yönetimi, dernek üyeleri ve müzik severlerin bir araya Türk sanat müziği konserinde Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Atakum Belediye Başkan Yardımcısı Suat Yıldız, CHP İl Başkanı Mehmet Özdağ, ilçe başkanları, Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Dt. Cihan Kocabaş, STK başkanları ve dernek üyeleri yer aldı.

Kaynak: iha