AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 'Kuruluştan Bugüne Geleneksel Teşkilat İftarı' programı Şehit Ömer Halisdemir Salonu'nda gerçekleşti. İl Başkanı Mehmet Köse, geleneksel hale getirdikleri iftar programına katılan herkese teşekkür etti, "Kocaman bir aileyiz" mesajını vurguladı.

Cumhur İttifakı Ailesi İftarda Buluştu (6)

Samsun İl Başkanı Mehmet Köse'den "Kocaman bir aileyiz" mesajı

31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlere sayılı günler kaldığını belirten Başkan Mehmet Köse, AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak seçim hazırlıklarına güçlü şekilde devam ettiklerini söyledi.

AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından kuruluştan bugüne geleneksel olarak düzenlenen iftar programı yoğun katılımla gerçekleştirildi.

Cumhur İttifakı Ailesi İftarda Buluştu (4)  
GÖNÜL SOFRAMIZDA HER ZAMAN HEP BİRLİKTEYİZ 

AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse, yaptığı konuşmada geleneksel hale getirdikleri iftar programına katılan herkese teşekkür etti, " Kocaman bir aileyiz" dedi.  31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlere sayılı günler kaldığını belirten Başkan Köse, AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak seçim hazırlıklarına güçlü şekilde devam ettiklerini söyledi. 

Başkan Köse, "Milletimiz neredeyse AK Parti oradadır, Cumhur İttifakı oradadır.

Her ilçede sahada olduklarını vurgulayan Başkan Köse, "Milletimiz neredeyse AK Parti oradadır, Cumhur İttifakı oradadır. Biz her zaman milletimiz ile biriz, beraberiz, el ele gönül gönüleyiz. Seçim süreci yaklaşırken saha çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor.

Cumhur İttifakı Ailesi İftarda Buluştu (5) Hedefimiz büyükşehir ve ilçelerde 31 Mart'ta yine zafer elde etmek

31 Mart'ta yapılacak seçimlerde  hedefimiz büyükşehir ve ilçelerde yine zafer elde etmek. Gittiğimiz her yerde vatandaşlarımızın yoğun sevgisi ve desteğiyle karşılaşıyoruz. Bu büyük destek ve teveccüh sandığa yansıyacaktır.   Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye Yüzyılı vizyonuyla hem Samsun'umuza hem hemşehrilerimize hem de ülkemize çok daha önemli hizmetler kazandırma hedefimiz   doğrultusunda ilerliyoruz" diye konuştu.

Cumhur İttifakı Ailesi İftarda Buluştu (3)

Şehit Ömer Halisdemir Salonu'nda düzenlenen iftar programına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Mehmet Muş, AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse, AK Parti Samsun Milletvekilleri Orhan Kırcalı, Ersan Aksu, AK Parti İstanbul Milletvekili Oğuz Üçüncü, Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Burhan Mucur, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, İl Yönetim Kurulu üyeleri, ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları, ilçe belediye başkan adayları, meclis üyeleri, il kadın ve gençlik kolları başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, geçmiş dönem milletvekilleri, geçmiş dönem il başkanları ve ilçe başkanları, geçmiş dönem belediye başkanları ile kuruluştan bugüne çeşitli kademelerde görev alan teşkilat mensupları katıldı.

Cumhur İttifakı Ailesi İftarda Buluştu (1)

Cumhur İttifakı Ailesi İftarda Buluştu (2)

Kaynak: Ezgi ÜNLÜ