Seçim dönemi içerisinde sıkılmadık el, çalmadık kapı bırakmama hedeflerinde olduklarını belirten Bafra Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Bafra Belediye Başkan Adayı Hamit Kılıç gönül belediyeciliğinin en güzel örneklerini Bafra’de hayata geçirmek arzusu içerisinde olduklarını kaydederek, “Sohbet şifa, istişare rehberdir” diyerek ilçemizdeki ziyaretlerimizi sürdürüyoruz.

Bu eksen ve tempoda Ticaret ve Sanayi Odasımızı, Ticaret Borsamızı, Ziraat Odasımızı, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifimizi, Madeni Sanatkârlar Odamızı, Kızılırmak Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifimizi, Fırıncılar Odasımızı, Devlet Hastanemizi, Bafra Kızılay Derneğimizi, İlçe Sağlık Müdürlüğümüzü ziyaret edip görüş alış verişinde bulunduk. İstişare toplantılarımzı ve ziyaretlerimiz devam edecek.

Bafra’mızda Milletvekilimiz Sayın Orhan Kırcalı ve Cumhur İttifakımızın değerli mensupları ile bu güne kadar; birçok mahalle ziyareti gerçekleştirdik. Şehir merkezimizde esnaf ve ev ziyaretlerimizde bu paralelde sürmekte. Birlik, kardeşlik ve dayanışma ruhu içerisinde bir seçim dönemi geçiriyoruz. Gayretimiz Bafra’yı getirdiğimiz noktadan daha da ileriye taşımanın yollarını hep birlikte bulmak olacaktır” diye konuştu.

Geride bıraktıkları 5 yıllık süre içerisinde belediyecilik uygulamalarının tamamında insan odaklı hizmetler ürettiklerini aktaran Bafra Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Bafra Belediye Başkan Adayı Hamit Kılıç, geride bıraktığımız görev süresi içerisinde vatandaşlarımızla “Ortak Akıl” odaklı projeler ürettik. Ortaya çıkan problemleri yine istişare mekanizması bünyesinde çözdük. İnşallah yeni dönemde yeni ve vizyoner projelerimizle Bafra’mıza hizmet etmeye, Bafra’mızı şahlandırmaya devam edeceğiz.” şeklinde sözlerini tamamladı.

1.jpgDevlet hasatnesi.jpgEsnaf ve mahalle ziy. (1).jfifEsnaf ve mahalle ziy. (1).jpgEsnaf ve mahalle ziy. (2).jfifEsnaf ve mahalle ziy. (2).jpgEsnaf ve mahalle ziy. (3).jfifEsnaf ve mahalle ziy. (3).jpgEsnaf ve mahalle ziy. (4).jpgEsnaf ve mahalle ziy. (5).jpgEsnaf ve mahalle ziy. (6).jpgEsnaf ve mahalle ziy. (7).jpgEsnaf ve mahalle ziy. (8).jpgEsnaf ve mahalle ziy. (9).jpgEsnaf ve mahalle ziy. (10).jpgEsnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi.jpgFırıncılar Odası.jpgİlçe Sağlık.jpgKızılay.jpgKızılırmak Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi.jpgMadeni Sanatkârlar Odası.jpgTicaret Borsası.jpgTicaret Odası.jpgZiraat Odası.jpg

Kaynak: Haber Merkezi