Samsun’da Cumhur İttifakı'nın belediye başkan adayları düzenlenen toplantı ile tanıtıldı.
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu’nda yapılan aday tanıtım toplantısı, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

Ak Parti Samsun Ve İlçe Adaylarını Açıkladı (1)Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da, toplantıya katılanlara AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın telefonundan bağlanarak seslendi. Yoğun katılımın yaşandığı salona seslenen Erdoğan, “Gaziantep’te muhteşem bir şehir hastanesi açılışından sonra sizlerin toplantısı bana bildirildi. 31 Mart akşamı yapılacak olan seçim sonucunu sizinle beraber kutlamak üzere en kalbi duygularla sizleri selamlıyorum. Tüm belediye başkanlarımızın belediyelerini Samsun’da silip süpüreceğinize inanıyorum.

Ak Parti Samsun Ve İlçe Adaylarını Açıkladı (13)Ana kademe, kadın kolları, gençlik kolları olarak bu kalan süre içerisinde gece gündüz demeden çalışarak inşallah 31 Mart’ta bu zaferi taçlandırmaya var mıyız? Bu zaferi inşallah beraber kutlamaya var mıyız? Bu vesileyle sizleri tebrik ediyor, şimdiden yolunuz, yolumuz açık olsun diyorum. Tüm belediye başkan adaylarımızı ve ekiplerini, tüm Cumhur İttifakı üyelerini Gaziantep’ten en kalbi duygularla selamlıyorum” dedi.

Ak Parti Samsun Ve İlçe Adaylarını Açıkladı (12)
AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse, MHP Samsun İl Başkanı Burhan Mucur, eski Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Çiğdem Karaaslan ve Yusuf Ziya Yılmaz da, yaptıkları konuşmalarda 31 Mart seçimlerinin önemini vurguladı. 

Ak Parti Samsun Ve İlçe Adaylarını Açıkladı (11)

Ak Parti Samsun Ve İlçe Adaylarını Açıkladı (10)

Ak Parti Samsun Ve İlçe Adaylarını Açıkladı (9)

Ak Parti Samsun Ve İlçe Adaylarını Açıkladı (8)

Ak Parti Samsun Ve İlçe Adaylarını Açıkladı (7)

Ak Parti Samsun Ve İlçe Adaylarını Açıkladı (6)

Ak Parti Samsun Ve İlçe Adaylarını Açıkladı (5)

Ak Parti Samsun Ve İlçe Adaylarını Açıkladı (3)

Kaynak: Erhan YAYLA