Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, beraberinde Temel Eğitimden Sorumlu Şube Müdürü Halil İbrahim Kara ile birlikte okula uyum programı çerçevesinde ziyaretlerini sürdürüyor. 2023-2024 eğitim-öğretim yılı okula uyum programı çerçevesinde Atatürk İlkokulunu ziyaret eden Gümüş, burada öğretmen ve idarecilerle bir araya geldi. Bir süre öğretmenlerle sohbet eden Gümüş, “Kastamonu’daki öğrencilerimizin rakibi Çin, Kanada ve Amerika’daki öğrencilerdir. Hızla değişen dünyayı takip edebilen, milli ve manevi değerlerle donatılmış öğrenciler yetiştirmek için hep beraber çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Ardından Gümüş, okulla yeni tanışan öğrencileri sınıflarında ziyaret etti. Öğrencileri okula uyum haftasında yalnız bırakmayan Gümüş, öğrencilerle bir süre sohbet ederek heyecanlarına ortak oldu. Gümüş, okul bahçesinde çocuklarını bekleyen velilerle de bir süre sohbet ederek velilerin taleplerini dinledi.

İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, 2023-2024 eğitim-öğretim yılının tüm öğretmen, idareci, öğrenci ve velilere hayırlı olmasını diledi.