Bafra Kemalpaşa Mahallesinin sevilen simalarından Özel Harekat Polisi Aşkın Değirmenci gönlünü kaptırdığı Eslem Değirmenci ile dünya evine girdi.


Cemile-Erkan Şanlı çiftinin kızı Eslem ile Salim-Yüksel Değirmenci’nin  oğlu Özel Harekat Polis memuru Aşkın Değirmenci muhteşem bir düğün ile ömür boyu birlikteliğe EVET dedi.
Genç damat ile gelinin beraberliklerini sevgilerini sonsuzluğa taşıdıkları Bafra Duru Davet ve Toplantı Salonunda özel günlerine damadın Özel Harekat Polisi arkadaşları ve  çok sayıda seçkin davetli katılarak yeni evli çiftin mutluluğunu paylaştılar.
Genç çift, aileleriyle birlikte, misafirleri ile tek tek ilgilenerek birlikte olmanın onurunu yaşadıkları düğün töreni sonrası dostları tarafından tebrik edilerek dünya evine girdiler.
Barış Medya Ailesi olarak, Değirmenci Ailesine ve genç çifte ömür boyu mutluluklar dileriz.eslem-askin-degirmenci-mutluluk-dolu-yillara-yelken-actilar3.jpgeslem-askin-degirmenci-mutluluk-dolu-yillara-yelken-actilar2.jpgeslem-askin-degirmenci-mutluluk-dolu-yillara-yelken-actilar1.jpg

Kaynak: Arzu VURAL